Povezane vesti

Moćan odgovor prvog čoveka ABA lige Budućnosti: Evo šta je poručio crnogorskom klubu!

Moćan odgovor prvog čoveka ABA lige Budućnosti: Evo šta je poručio crnogorskom klubu!

Hot sport pre 54 minuta
Zakuvala se situacija u regionalnom takmičenju! Crvena zvezda je juče savladala ekipu Budućnosti rezultatom 75:73, u okviru regionalne ABA lige. Duel u dvorani Morača bio je propraćen sa dosta nesportskih dešavanja. U jednom periodu meča hala je… »
Vojinović posle saopštenja Budućnosti: "Samo su nedostajale pretnje sudijama"

Vojinović posle saopštenja Budućnosti: "Samo su nedostajale pretnje sudijama"

B92 pre 3 sata
Direktor ABA lige Milija Vojinović reagovao je na saopštenje košarkaškog kluba Budućnost posle utakmice sa Crvenom zvezdom koja je odigrana u sklopu petog kola Jadranske lige. Crveno-beli su slavili na ovom meču koji je bio prekidan u više navrata… »
Vojinović: "Očekivao sam dopis Budućnosti, ali..."

Vojinović: "Očekivao sam dopis Budućnosti, ali..."

Sportske.net pre 4 sati
KK Budućnost juče je izdala saopštenje u kom se žali na greške sudija u utakmici protiv Crvene zvezde. Direktor AdmiralBet ABA lige Milija Vojinović rekao je za "Mondo"da nije iznenađen ovakvom reakcijom Podgoričana. "Moram da priznam da me dopis… »
Bruka i sramota! Oglasio se direktor ABA lige posle užasnih scena u Podgorici, posebno ga boli jedna stvar

Bruka i sramota! Oglasio se direktor ABA lige posle užasnih scena u Podgorici, posebno ga boli jedna stvar

Večernje novosti pre 4 sati
Derbi petog kola regionalne ABA lige između Crvene zvezde i Budućnosti u Podgorici obeležilo je skandalozno ponašanje domaćih navijača. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Zvezda je u dramatičnom meču savladala Budućnost u krcatoj Morači, a… »

Vesti dana »