Povezane vesti

“Svi su bili protiv toga!” Anđelka Stević o početku karijere: Odrasla sam pod šatorom!

“Svi su bili protiv toga!” Anđelka Stević o početku karijere: Odrasla sam pod šatorom!

Vesti online pre 1 sat
Glumica Anđelka Stević Žugić svoju karijeru i prvo pojavljivanje u javnosti započela je vodeći emisiju “48 sati svadba”. Anđelka je još tada osvojila srca publike, ali priznaje da put do uspeha nije bio ni najmanje lak. Glumica je odrasla u… »
„Odrasla sam pod šatorom“: Anđelka Prpić o detinjstvu na selu i karijernim počecima

„Odrasla sam pod šatorom“: Anđelka Prpić o detinjstvu na selu i karijernim počecima

Nova pre 2 sata
: Anđelka Stević Žugić jednom prilikom se prisetila detinjstva koje je provela u selu nadomak Požarevca, gde je naučila sve tamošnje običaje. Anđelka je karijeru započela kao voditeljka emisije „48 sati svadba“, gde je imala priliku da… »
"Odrasla sam pod šatorom" Anđelka o detinjstvu u Požarevcu i počecima: Sve slike sa mamom i tatom su mi odatle, taj…

"Odrasla sam pod šatorom" Anđelka o detinjstvu u Požarevcu i počecima: Sve slike sa mamom i tatom su mi odatle, taj…

Kurir pre 1 sat
Glumica Anđelka Stević Žugić, koja je publici dobro poznata i pod prezimenom Prpić, ostvarila je brojne role u popularnim ostvarenjima, a njen put nije bio nimalo lak. Na samom početku ova umetnica radila je kao voditeljka jedne od najčuvenijih… »
"Odrasla sam pod šatorom": Anđelka Prpić o detinjstvu u Požarevcu i počecima: "Kolege me nisu podržale"

"Odrasla sam pod šatorom": Anđelka Prpić o detinjstvu u Požarevcu i počecima: "Kolege me nisu podržale"

Blic pre 3 sata
Glumica Anđelka Prpić svoju karijeru je započela vodeći emisiju "48 sati svadba". Anđelka je, naime, odrasla u Požarevcu, a kako je jednom prilikom ispričala kolege su je savetovale da ne prihvati projekat "48 sati svadba", kroz koji ju je narod… »
"Vlaško kolo je ozbiljan kardio, odrasla sam pod šatorom": Anđelka otvorila dušu o detinjstvu u Požarevcu

"Vlaško kolo je ozbiljan kardio, odrasla sam pod šatorom": Anđelka otvorila dušu o detinjstvu u Požarevcu

Mondo pre 2 sata
Šarmantnu glumicu Anđelku Stević Žugić, pamtimo i s početa karijere kada je vodila emisiju "48 sati svadba" kada je govorila o detinjstvu u Požarevcu. Glumica Anđelka Stević Žugić, koja je publici dobro poznata i pod prezimenom Prpić… »
"Odrasla sam pod šatorom, rekli su mi da ne prihvatam to": Anđelka otkrila kako je živela u detinjstvu

"Odrasla sam pod šatorom, rekli su mi da ne prihvatam to": Anđelka otkrila kako je živela u detinjstvu

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Glumica Anđelka Prpić svoju TV karijeru započela je pre više od deceniju, kao voditeljka emisije "48 sati svadba". Anđelka je, naime, odrasla u Požarevcu, a kako je jednom prilikom ispričala kolege su je savetovale da ne prihvati… »

Vesti dana »