Povezane vesti

"Dođi mi kćeri u san jer ja SAD živim od snova" Otac ubijene studentkinje se ne miri sa sudbinom! Ivanu braća zatekla u…

"Dođi mi kćeri u san jer ja SAD živim od snova" Otac ubijene studentkinje se ne miri sa sudbinom! Ivanu braća zatekla u…

Kurir pre 41 minuta
Slobodan Krivokapić, otac monstruozno ubijene Ivane Krivokapić (26) koja je mrtva pronađena u svom stanu na Zvezdari u decembru 2022. godine, potresnim rečima oglasio se ponovo kao i svakog meseca, čuvajući sećanje na svoju ćerku, ali i neumorno… »
"Prva si mi misao kad ustanem": Potresne reči oca ubijene studentkinje Ivane, osumnjičeni Albanac još u bekstvu

"Prva si mi misao kad ustanem": Potresne reči oca ubijene studentkinje Ivane, osumnjičeni Albanac još u bekstvu

Mondo pre 3 sata
Studentkinju Ivanu Krivokapić (26) mrtvu u stanu koji je iznajmljivala na Zvezdari, 24. decembra 2022. godine, pronašla su njena braća. Slobodan Krivokapić nakon dve godine od ubistva ćerke Ivane na društvenim mrežama objavljuje njene fotografije i… »
Ubica ivanu (26) zadavio, njeno telo ostavio u stanu: Oglasio se očajni otac studentkinje sa Zvezdare, zločinac u bekstvu

Ubica ivanu (26) zadavio, njeno telo ostavio u stanu: Oglasio se očajni otac studentkinje sa Zvezdare, zločinac u bekstvu

Blic pre 6 sati
- Dođi mi kćeri mila u sne, kad noć proguta dan, stavi tvoju ruku na ovaj umorni dlan - potresne reči Slobodana Krivokapića, oca Ivane Krivokapić koja je pre dve godine ubijena u iznajmljenom stanu na Zvezdari. Za ubicom, Jetmirom Gočajem (24) se i… »

Vesti dana »