Povezane vesti

Gujon: Tražio sam više sluha u Americi za srpsku stranu

Gujon: Tražio sam više sluha u Americi za srpsku stranu

Politika pre 1 sat
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu dilomatiju Vlade Srbije Arno Gujon rekao je da je tokom posete SAD tamošnjim zvaničnicima predstavio teško stanje Srba na prostoru AP KiM i istakao da je u razgovorima tražio više sluha za srpsku stranu u vezi… »
Tražio sam više sluha za srpsku stranu u SAD! Gujon: Za njih to nije glavna tema, a za 100.000 Srba je pitanje života i…

Tražio sam više sluha za srpsku stranu u SAD! Gujon: Za njih to nije glavna tema, a za 100.000 Srba je pitanje života i…

Kurir pre 1 sat
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu dilomatiju Vlade Srbije Arno Gujon istakao je da je u razgovorima u SAD tražio više sluha za srpsku stranu u vezi KiM. On je, nakon posete SAD, rekao da za Amerikance u vreme predizborne kampanje KiM nije glavna… »
Gujon: Tražio sam u SAD više sluha za srpsku stranu i da to pokažu delima

Gujon: Tražio sam u SAD više sluha za srpsku stranu i da to pokažu delima

RTS pre 2 sata
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu dilomatiju Vlade Srbije Arno Gujon boravio je u poseti u Vašingtonu gde je predstavio teško stanje Srba na Kosovu i Metohiji. Gostujići u Jutarnjem programu Gujon se osvrnuo na njegovu posetu i naveo da je… »
Gujon nakon posete SAD: Tražio sam više sluha za srpsku stranu

Gujon nakon posete SAD: Tražio sam više sluha za srpsku stranu

Euronews pre 2 sata
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu dilomatiju Vlade Srbije Arno Gujon rekao je da je tokom posete SAD tamošnjim zvaničnicima predstavio teško stanje Srba na prostoru AP KiM i istakao da je u razgovorima tražio više sluha za srpsku stranu u vezi… »
Gujon: Tražio sam više sluha u SAD za srpsku stranu

Gujon: Tražio sam više sluha u SAD za srpsku stranu

RTV pre 2 sata
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu dilomatiju Vlade Srbije Arno Gujon rekao je da je tokom posete SAD tamošnjim zvaničnicima predstavio teško stanje Srba na prostoru AP KiM i istakao da je u razgovorima tražio više sluha za srpsku… »
Gujon: U SAD sam tražio više sluha za srpsku stranu u vezi Kosova

Gujon: U SAD sam tražio više sluha za srpsku stranu u vezi Kosova

Vesti online pre 4 sati
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Vlade Srbije Arno Gujon istakao je da je u razgovorima u SAD tražio više sluha za srpsku stranu u vezi Kosova. On je, nakon posete SAD, rekao da za Amerikance u vreme predizborne kampanje Kosovo nije… »

Vesti dana »