Povezane vesti

Lalatović pred „gospodski derbi“: „Želja mi je pun Karađorđe na svakoj utakmici Vojvodine!“ (foto)

Lalatović pred „gospodski derbi“: „Želja mi je pun Karađorđe na svakoj utakmici Vojvodine!“ (foto)

Hot sport pre 1 sat
„Sigurno nas čeka jedan sjajan meč, pravi derbi!“ Trener Nenad Lalatović, sada na čelu Vojvodine, priprema se da u okviru 13. kola Superlige Srbije na domaćem terenu ugosti OFK Beograd. Ovo će biti prvi put da vodi Vojvodinu pred domaćim… »
Lalatović: Očekujem izuzetno težak meč protiv OFK Beograda

Lalatović: Očekujem izuzetno težak meč protiv OFK Beograda

Politika pre 2 sata
NOVI SAD – Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je danas da očekuje težak meč protiv OFK Beograda u 13. kolu Superlige Srbije. „Vežu me lepe uspomene za OFK Beograd i Karaburmu gde sam odrastao, ali moja najveća emocija je… »
Lalatović: "Da vratimo Vojvodinu tamo gde joj je i mesto"

Lalatović: "Da vratimo Vojvodinu tamo gde joj je i mesto"

B92 pre 3 sata
Sada kao trener Vojvodine Nenad Lalatović će u sklopu 13. kola Superlige Srbije ugostiti ekipu OFK Beograda. Ovo će Lalatoviću biti prvi meč na domaćem terenu od kada se vratio u ekipu Vojvodine iz Mladosti Lučana, gde je beležio sjajne rezultate… »
Lalatović: Za OFK vežu uspomene, Vojvodina najveća emocija

Lalatović: Za OFK vežu uspomene, Vojvodina najveća emocija

Sport klub pre 4 sati
Vojvodina će ugostiti OFK Beograd na "Karađorđu" iduće subote od 20 časova u utakmici 13. kola Superlige Srbije. „Vežu me lepe uspomene za OFK Beograd i Karaburmu gde sam odrastao, ali moja najveća emocija je Vojvodina. Sigurno nas čeka jedan… »
“Gospodski derbi” u novom sadu čekan 3.143 dana! Lalatović: Napravićemo od “Karađorđa” nepobedivu tvrđavu!

“Gospodski derbi” u novom sadu čekan 3.143 dana! Lalatović: Napravićemo od “Karađorđa” nepobedivu tvrđavu!

Hot sport pre 7 sati
Meč koji ima ogromnu draž. Stari dobri novosadsko-beogradski derbi. Duel sportskih prijatelja van terenu, a velikih rivala na travnatom tepihu. Utakmica s predznakom „gospodski derbi“, jer njihovi dueli nemaju ni skandale, ni incidente, već pravu… »
Lalatović: Želim pun „Karađorđe” i pobedu nad OFK Beogradom

Lalatović: Želim pun „Karađorđe” i pobedu nad OFK Beogradom

Sportski žurnal pre 7 sati
Šef stručnog štaba Vojvodine priželjkuje početak nepobedivosti na domaćem terenu. Treneru Vojvodine Nenadu Lalatoviću, iako utakmica s OFK Beogradom biće izuzetno teška, očekuje nivo igre na zavidnom nivou i trijumf u subotu na „Karađorđu”… »
​ Lalatović: "Meč protiv OFK Beograda će biti izuzetno težak"

​ Lalatović: "Meč protiv OFK Beograda će biti izuzetno težak"

Sportske.net pre 7 sati
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je danas da će predstojeća utakmica Super lige Srbije protiv OFK Beograda biti izuzetno teška i da očekuje da će nivo igre biti na zavidnom nivou. "Biće to izuzetno težak meč, ali ambicije… »

Vesti dana »