Povezane vesti

Izjava Aleksićevog advokata na suđenju izazvala burnu reakciju: Želim da što pre ide kući, kako ne bi izdahnuo

Izjava Aleksićevog advokata na suđenju izazvala burnu reakciju: Želim da što pre ide kući, kako ne bi izdahnuo

Telegraf pre 2 sata
Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću. U Višem sudu u Beogradu danas je ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole… »
"Ne želim da mrcvarim klijenta da ne izdahne ovde" Advokat optuženog Mike Aleksića ne prestaje da šokira

"Ne želim da mrcvarim klijenta da ne izdahne ovde" Advokat optuženog Mike Aleksića ne prestaje da šokira

Kurir pre 3 sata
BEOGRAD - Odlukom nekih loših ljudi odlučeno je da moj klijent prati suđenje u ovako lošem stanju i iz tog razloga ja neću danas svedocima postavljati pitanja, iako sam imao spremna. Želim da moj klijent što pre ode kući da ne bi, ne daj Bože… »
Suđenje Miroslavu Aleksiću – advokat odbrane nije hteo da postavlja pitanja svedocima

Suđenje Miroslavu Aleksiću – advokat odbrane nije hteo da postavlja pitanja svedocima

RTS pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu je ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Svedoci N. K. i S. Z. su ostale pri svojim iskazima, a… »
Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

Insajder pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu je u sredu 23. oktobra ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Svedoci Natalija K. i Sara Z. su ostale… »
Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, ispitani svedoci

Nastavljeno suđenje Miroslavu Aleksiću, ispitani svedoci

NIN pre 2 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Svedoci Natalija K. i Sara Z. su ostale pri svojim… »
"Cilj mi je da klijent ostane živ, a ne da se mrcvari u sudnici": Nastavljeno suđenje Miki Aleksiću: Saslušana dva svedoka

"Cilj mi je da klijent ostane živ, a ne da se mrcvari u sudnici": Nastavljeno suđenje Miki Aleksiću: Saslušana dva svedoka

Blic pre 4 sati
Suđenje samozvanom profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću održano je danas pred Višim sudom u Beogradu, gde su svedočile Sara Z. i Natalija K. koje su pohađale školu glume kod Aleksića. Sara je svoje svedočenje započela 20. septembra, međutim… »
Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Svedoci Natalija K. i Sara Z. su ostale pri… »
Suđenje Miroslavu Aleksiću: Ročište završeno ekspresno, sledeće zakazano za kraj novembra

Suđenje Miroslavu Aleksiću: Ročište završeno ekspresno, sledeće zakazano za kraj novembra

Euronews pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Ročište je održano, ali ekspresno i završeno, javlja reporter Euronews… »
Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

Ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje Aleksiću

B92 pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je ispitivanjem svedoka nastavljeno suđenje vlasniku škole glume Miroslavu Aleksiću, optuženom za silovanje i seksualno uznemiravanje nekoliko polaznica te škole. Svedoci Natalija K. i Sara Z. su ostale pri svojim… »

Vesti dana »