Povezane vesti

Uživo suđenje kriminalnom klanu veljka belivuka: Lalića ispituje Vlasnik kuće u Ritopeku

Uživo suđenje kriminalnom klanu veljka belivuka: Lalića ispituje Vlasnik kuće u Ritopeku

Kurir pre 23 minuta
Od najnovijeg Hronološki Za sudsku govornicu prvi je izašao svedok saradnik Srđan Lalić. Pitanja će mu postavljati okrivljeni Vlade Draganić, vlasnik kuće u Ritopeku. Draganić: Srđane, da te pitam od početka. Kad smo se videli prvi put, kad smo… »
Danas nastavak suđenja ozloglašenom klanu veljka belivuka! Bojan Hrvatin iznosi informacije o kriminalnoj grupi!

Danas nastavak suđenja ozloglašenom klanu veljka belivuka! Bojan Hrvatin iznosi informacije o kriminalnoj grupi!

Alo pre 3 sata
Okrivljeni saradnik Bojan Hrvatin, koji je prvi potpisao sporazum sa tužilaštvom i pristao da iznese informacije o klanu u zamenu za blažu zatvorsku kaznu, danas bi trebalo da počne svedočenje. Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i njihovom… »
"Ja sam ubijao zbog keša, a marko miljković iz zadovoljstva" Danas bi svedočenje trebalo da počne drugi svedok-saradnik…

"Ja sam ubijao zbog keša, a marko miljković iz zadovoljstva" Danas bi svedočenje trebalo da počne drugi svedok-saradnik…

Kurir pre 5 sati
Bojan Hrvatin, drugi svedok-saradnik u postupku protiv kriminalnog klana okrilvkjenih Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom i oružjem, kao i jedno silovanje u prostorijama na stadionu FK Partizan, danas bi… »

Vesti dana »