Povezane vesti

Budimka (76) iz Kladova je fenomen! Zbog onog što radi imala probleme i sa zakonom ali ne mari - "Non-stop me zaustavljali i…

Budimka (76) iz Kladova je fenomen! Zbog onog što radi imala probleme i sa zakonom ali ne mari - "Non-stop me zaustavljali i…

Kurir pre 4 sati
Budimka Stojanović (76) iz sela Kladušnica kod Kladova poznata je svima u gradu jer gotovo svakodnevno vozi traktor star 20 godina i tako prevozi robu na pijacu. - Muka me je naterala da vozim. Policija me non-stop zaustavljala i govorila mi da položim… »
Budimka je super baka, prevozi vepra od 300 kila: Čak je ovo "odbrusila" saobraćajnom policajcu, on se smejao

Budimka je super baka, prevozi vepra od 300 kila: Čak je ovo "odbrusila" saobraćajnom policajcu, on se smejao

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Budimka Stojanović iz sela Kladušnica "gazi" osmu deceniju života, a za svoje komšije i okolinu poznata je kao super baka. Taj epitet zaradila je pošteno, jer gotovo svakodnevno vozi traktor star 20 godina i tako, potpuno sama… »
Budimka u osmoj deceniji vozi traktor: Baka iz Kladova je fenomen, imala i problema sa zakonom jer nema dozvolu

Budimka u osmoj deceniji vozi traktor: Baka iz Kladova je fenomen, imala i problema sa zakonom jer nema dozvolu

Mondo pre 7 sati
Baka Budimka u osmoj deceniji vozi traktor. Za stanovnike Kladova Budimka Stojanović iz sela Kladušnica koja "gazi" osmu deceniju života, ona nije atrakcija. Gotovo svakodnevno, ova baka vozi traktor star 20 godina i tako prevozi robu na kladovsku… »

Vesti dana »