Povezane vesti

Sergej Trifunović u stanu na Voždovcu posle skandala sa ženom: "to je demonijada! Ej, ona će meni..."

Sergej Trifunović u stanu na Voždovcu posle skandala sa ženom: "to je demonijada! Ej, ona će meni..."

Blic pre 1 sat
Glumac Sergej Trifunović prijavio je policiji suprugu Isidoru Mijanović za nasilje, nakon čega je tužilac Drugog osnovnog javnog tužilaštva rekao je da nema elemenata za krivično delo iz oblasti nasilja u porodici. Isidora je sa druge strane, kako… »
Od ljubavi do prijave za nasilje: Sergej Trifunović i Isidora Mijanović za pet meseci prošli rolerkoster - od medenog meseca…

Od ljubavi do prijave za nasilje: Sergej Trifunović i Isidora Mijanović za pet meseci prošli rolerkoster - od medenog meseca…

Kurir pre 1 sat
Glumac Sergej Trifunović prijavio je sinoć za nasilje svoju suprugu Isidoru Mijanović. Samo nekoliko sati pre incidenta, bio je na promociji albuma reperke Sajsi MC, ali bez supruge. Par je inače organizovao građansko venčanje prošle nedelje, a… »
23 Godine mlađu ženu mu deportuju iz Srbije a: ove devojke je voleo Sergej Trifunović pre Isidore: Oženio se u 52. a onda…

23 Godine mlađu ženu mu deportuju iz Srbije a: ove devojke je voleo Sergej Trifunović pre Isidore: Oženio se u 52. a onda…

Blic pre 2 sata
Supruga Sergeja Trifunovića, Isidora Mijanović deportovana je iz Srbije i trenutno se nalazi u imigracionom centru nakon što ju je suprug prijavio za nasilje u porodici, iako nije bilo elemenata za to, navodi se iz policije. Trifunović je prijavio… »
Žena Sergeja Trifunović mora da napusti Srbiju: Evo koliko vremena ima za to: Otkriveni novi detalji nakon što ju je glumac…

Žena Sergeja Trifunović mora da napusti Srbiju: Evo koliko vremena ima za to: Otkriveni novi detalji nakon što ju je glumac…

Blic pre 2 sata
Sergej Trifunović prijavio je suprugu Isidoru za nasilje u porodici, te je ona osuđena po Zakonu o strancima na novčanu kaznu zbog nezakonitog boravka u Srbiji, moraće da napusti našu zemlju. Naime, kako se navodi, ona mora u narednih 24 sata da… »
"To je demonijada! Imam realne probleme!" Prve reči Sergeja Trifunovića posle skandala sa ženom! Skriva se u stanu na…

"To je demonijada! Imam realne probleme!" Prve reči Sergeja Trifunovića posle skandala sa ženom! Skriva se u stanu na…

Kurir pre 2 sata
Nekoliko minuta nakon što je jutros u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest o porodičnom incidentu koji se sinoć dogodio u stanu Sergeja Trifunovića i Isidore Mijanović na Voždovcu, naša ekipa uputila se na lice mesta, kako bismo porazgovarali… »
"Ako ovo nije nasilje u porodici, ne znam šta je! Hoćeš da izginemo" Sergej objavio snimak kako viče na ženu, osvanulo sve…

"Ako ovo nije nasilje u porodici, ne znam šta je! Hoćeš da izginemo" Sergej objavio snimak kako viče na ženu, osvanulo sve…

Kurir pre 2 sata
Sergej Trifunović imao je juče tešku svađu sa ženom u stanu gde žive, reagovala je i policija. On ju je prijavio za nasilje u porodici, ali nije bilo elemenata za to. Naš fotograf je uslikao Isidoru u policijskim kolima, koja je istrčala iz… »
Žena Sergeja Trifunovića nelegalno u Srbiji! Isidora mora da napusti našu zemlju, evo koliko vremena ima za to

Žena Sergeja Trifunovića nelegalno u Srbiji! Isidora mora da napusti našu zemlju, evo koliko vremena ima za to

Kurir pre 2 sata
Nakon što je Isidora Mijanović, supruga Sergeja Trifunovića, osuđena po Zakonu o strancima na novčanu kaznu zbog nezakonitog boravka u Srbiji, moraće da napusti našu zemlju. Isidora u narednih 24 sata mora da napusti Srbiju. Naime, ona neće biti… »
Prve reči Sergeja Trifunovića nakon svađe sa suprugom odzvanjaju Voždovcem! Ej, ona će meni...

Prve reči Sergeja Trifunovića nakon svađe sa suprugom odzvanjaju Voždovcem! Ej, ona će meni...

Story pre 3 sata
Prve reči Sergeja Trifunovića nakon prijave za nasilje u porodici dospele do medija. Nepoznati izvor otkrio je za Kurir da je posvedočio glasnom telefonskom razgovoru dramskog umetnika. - Sine, to je takva demonijada. Ej, ona će meni… Imam realne… »
"Brak se desio kad sam se promenio": Sergej Trifunović je ovako pričao o zajednici sa 23 godine mlađom Isidorom koju je…

"Brak se desio kad sam se promenio": Sergej Trifunović je ovako pričao o zajednici sa 23 godine mlađom Isidorom koju je…

Blic pre 2 sata
Sergej Trifunović prijavio je policiji suprugu Isidoru Mijanović za nasilje, nakon čega je tužilac Drugog osnovnog javnog tužilaštva rekao je da nema elemenata za krivično delo iz oblasti nasilja u porodici. Isidora je sa druge strane, kako… »
“Oni se stalno svađaju, isidora je vrištala i psovala” Komšije Sergeja Trifunovića ogorčene, otkrili šok detalje: S…

“Oni se stalno svađaju, isidora je vrištala i psovala” Komšije Sergeja Trifunovića ogorčene, otkrili šok detalje: S…

Kurir pre 2 sata
Nakon saznanja o porodičnom incidentu koji se sinoć dogodio u stanu Sergeja Trifunovića i Isidore Mijanović na Voždovcu, naša ekipa uputila se na lice mesta, kako bismo porazgovarali sa komšijama ovog para. Njihove susede ova vest uopšte nije… »
"Ej, ona će meni... imam realne probleme": Sergej usnimljen u žučnom razgovoru nakon incidenta sa ženom

"Ej, ona će meni... imam realne probleme": Sergej usnimljen u žučnom razgovoru nakon incidenta sa ženom

Mondo pre 3 sata
Nakon skandala, Trifunović je na terasi sa nekim vrlo glasno razgovarao telefonom, dok je njegov pas sve vreme uznemireno lajao. Nekoliko minuta nakon što je jutros u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest o porodičnom incidentu koji se sinoć… »

Vesti dana »