Povezane vesti

Blažo je gorštak i živi sam na 1.500 nadmorske visine! Jedini je stanovnik: "Zime su surove, ima dosta zveri"

Blažo je gorštak i živi sam na 1.500 nadmorske visine! Jedini je stanovnik: "Zime su surove, ima dosta zveri"

Mondo pre 57 minuta
Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1.500 nadmorske visine. Na 1.500 metara nadmorske visine retko ko u Srbiji je ostao da živi, ipak planinac Blažo Slović (58) iz sela Koprivne kod Prijepolja ne želi da napusti svoju rodnu… »
Jedna kuća celo selo – Blažo iz Koprivne jedini stanovnik na 1500 metara nadmorske visine

Jedna kuća celo selo – Blažo iz Koprivne jedini stanovnik na 1500 metara nadmorske visine

PP media pre 4 sati
Prijepolje/Brodarevo– Gorštak Blažo Slović (1966) jedan je troje stalnih meštana Koprivne, sela na 1500 metara nadmorske visine. Njegov, do skora trošni dom, koji je zahvaljujući humanim ljudima i opštini Prijepolje jesenas obnovljen, nalazi se… »
Vukovi dođu do vrata, ja upalim svetlo pa oni pobegnu: Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1500…

Vukovi dođu do vrata, ja upalim svetlo pa oni pobegnu: Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1500…

RINA pre 4 sati
Vukovi dođu do vrata, ja upalim svetlo pa oni pobegnu: Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1500 nadmorske visine, ovaj vredni planinac ne želi napustiti ognjište i bavi se stočarstvom (FOTO) Prijepolje – Na 1500 metara… »
Vukovi dođu do vrata, ja upalim svetlo pa oni pobegnu: Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1500…

Vukovi dođu do vrata, ja upalim svetlo pa oni pobegnu: Blažo iz Koprivne kod Prijepolja jedini stalni stanovnik na 1500…

IndeksOnline pre 4 sati
Prijepolje – Na 1500 metara nadmorske visine retko ko u Srbiji je ostao da živi, ipak planinac Blažo Slović (58) iz sela Koprivne kod Prijepolja ne želi da napusti svoju rodnu kuću i dom, iako je nakon majčine smrti ostao da živi sam. Rođeni… »

Vesti dana »