Povezane vesti

"Ismevaju me u školi" Samohrani otac živi u 30 kvadrata sa troje dece: Viktor i Andreja se svakodnevno bore da siđu niz…

"Ismevaju me u školi" Samohrani otac živi u 30 kvadrata sa troje dece: Viktor i Andreja se svakodnevno bore da siđu niz…

Kurir pre 2 sata
Samohrani otac iz Niša, Goran Stevanović živi sa troje dece u stanu od 30 kvadrata na petom spratu u zgradi bez lifta što im zadaje posebne poteškoće obzirom da dvoje dece ne mogu da hodaju samostalno. - Problem moje porodice nije od juče, traje od… »
Redovi za pomoć Viktoru: Na Sajmu knjiga u Beogradu masovan odziv dece za pomoć dečaku iz Niša čija je ispovest potresla…

Redovi za pomoć Viktoru: Na Sajmu knjiga u Beogradu masovan odziv dece za pomoć dečaku iz Niša čija je ispovest potresla…

Kurir pre 4 sati
Lep prizor na 67. međunarodnom beogradskom sajmu knjiga! Deca okupljena na štandu Humanitarne organizacije Srbi za Srbe kako bi donirala za novi dom porodice Stevanović iz Niša, čija je priča potresla celu Srbiju i ljude širom sveta. Goran… »
Redovi za pomoć Viktoru: Na Sajmu knjiga u Beogradu masovan odziv dece za pomoć dečaku iz Niša čija je ispovest potresla…

Redovi za pomoć Viktoru: Na Sajmu knjiga u Beogradu masovan odziv dece za pomoć dečaku iz Niša čija je ispovest potresla…

Nova pre 4 sati
: Lep prizor na 67. međunarodnom beogradskom sajmu knjiga - deca okupljena na štandu Humanitarne organizacije Srbi za Srbe, kako bi donirala za novi dom porodice Stevanović iz Niša, čija je priča potresla celu Srbiju i ljude širom sveta. Goran… »

Vesti dana »