Povezane vesti

"Didi Kombs je razlog našeg razvoda"

"Didi Kombs je razlog našeg razvoda"

B92 pre 3 sata
Bivši suprug Dženifer Lopez, glumac Ohani Noa, okrio je da je Šon Didi Kombs, sada uhapšen i ozloglašen muzički mogul, imao veze sa njihovim razvodom. U emisiji "Despierta America", on je govorio o njihovom kratkom braku koji je trajao od 1997. do… »
„Izvela me na sud, optužila, lagala i tražila da mi ne daju posao“: Prvi muž Dženifer Lopez tvrdi da im se brak raspao…

„Izvela me na sud, optužila, lagala i tražila da mi ne daju posao“: Prvi muž Dženifer Lopez tvrdi da im se brak raspao…

Nova pre 3 sata
: Dženifer Lopez nedavno je potvrdila da se razvodi od glumca Bena Afleka. Dženifer Lopez ovo je bio četvrti brak, budući da je najpre bila udata za Ohanija Nou, potom za Krisa Džada, a onda i za Marka Entonija sa kojim je dobila blizance Maksa i… »
"Paf Dedi je razlog našeg razvoda" Prvi muž Dženifer Lopez okrivio ozloglašenog repera za krah braka s pevačicom: "Varala…

"Paf Dedi je razlog našeg razvoda" Prvi muž Dženifer Lopez okrivio ozloglašenog repera za krah braka s pevačicom: "Varala…

Kurir pre 6 sati
Bivši suprug Dženifer Lopez, glumac Ohani Noa, rekao je da je Šon Didi Kombs imao ulogu u njihovom razvodu. Gostovao je u emisiji "Despierta America", gde je progovorio o njihovom kratkom braku koji je trajao od 1997. do 1998. godine. "Deo tog razvoda… »

Vesti dana »