Povezane vesti

"Kad sam ja to video, samo sam seo na asfalt" Potresna ispovest Saita za Kurir, čopor pasa mu zaklao 49 ovaca: Godinama…

"Kad sam ja to video, samo sam seo na asfalt" Potresna ispovest Saita za Kurir, čopor pasa mu zaklao 49 ovaca: Godinama…

Kurir pre 1 sat
"To je užas bilo. Kad sam to video, znači, nije mi teži trenutak bio u životu" Ovako je svoju priču za Kurir TV započeo Sait Škrijelj, poljoprivrednik iz Novog Pazara, čije je stado ovaca napao i preklao čopor pasa lutalica u ranim jutarnjim… »
Čoveku umalo srce stalo zbog prizora kod novog pazara Vratio kamere na imanju, a onda usledio novi šok! Sve se odigralo u 20…

Čoveku umalo srce stalo zbog prizora kod novog pazara Vratio kamere na imanju, a onda usledio novi šok! Sve se odigralo u 20…

Kurir pre 1 sat
NOVI PAZAR – Nezapamćeni krvoločni pir dogodio se u novopazarskom selu Prčenova kada je čopor pasa lutalica upao na imanje porodice Škrijelj i zaklao čak 49 ovaca. - Sve se dogodilo u ranim jutarnjim satima, začuo se glasan lavež pasa a kada je… »
Horor kakav se ne pamti: Čopor krvoločnih pasa lutalica upao na imanje kod Novog Pazara, zveri zaklale 49 ovaca a 18 ih…

Horor kakav se ne pamti: Čopor krvoločnih pasa lutalica upao na imanje kod Novog Pazara, zveri zaklale 49 ovaca a 18 ih…

RINA pre 4 sati
Horor kakav se ne pamti: Čopor krvoločnih pasa lutalica upao na imanje kod Novog Pazara, zveri zaklale 49 ovaca a 18 ih ranjeno Novi Pazar – Nezapamćeni krvločini pir dogodio se u novopazarskom selu Prčenova kada je čopor pasa lutalica upai na… »
Užas u Novom Pazaru: Čopor pasa uništilo stado od više 50 ovaca

Užas u Novom Pazaru: Čopor pasa uništilo stado od više 50 ovaca

B92 pre 3 sata
Na imanju porodice Škrijelj u selu Prćenova kod Novog Pazara, od ujeda pasa lutalica stradalo je 49 ovaca, dok je 17 povređeno. Vlasnik stada, S.Š. šokiran je ovim napadom, ističući da se nikada nije susreo s nečim sličnim, te da ovakav slučaj… »
Horor kakav se ne pamti: Čopor pasa lutalica upao na imanje kod Novog Pazara i zaklao 49 ovaca, a 18 povredio

Horor kakav se ne pamti: Čopor pasa lutalica upao na imanje kod Novog Pazara i zaklao 49 ovaca, a 18 povredio

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Nezapamćeni krvločini pir dogodio se u novopazarskom selu Prčenova kada je čopor pasa lutalica upao na imanje porodice Škrijelj i zaklao čak 49 ovaca. - Sve se dogodilo u ranim jutarnjim satima, začuo se glasan lavež pasa a kada je… »

Vesti dana »