Povezane vesti

Đoković: Neću igrati na Mastersu u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Đoković: Neću igrati na Mastersu u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Politika pre 2 sata
Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je večeras da neće nastupiti na predstojećem Mastersu u Parizu. "Nažalost, neću igrati Masters u Parizu ove godine. Izvinjavam se svima koji su se nadali da će me gledati tamo. Želim svim igračima… »
Novak Đoković odustao od mastersa u Parizu

Novak Đoković odustao od mastersa u Parizu

Sportske.net pre 3 sata
Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je da neće nastupiti na predstojećem mastersu u Parizu. Đoković je masters u Parizu osvajao sedam puta, prošle godine je u finalu pobedio bugarskog tenisera Grigora Dimitrova. "Nažalost, neću igrati… »
Đoković šokirao navijače: Ovo niko nije očekivao! (foto)

Đoković šokirao navijače: Ovo niko nije očekivao! (foto)

Hot sport pre 4 sati
Novak Đoković se povukao sa poslednjeg Mastersa sezone i izvinio se navijačima! Novak Đoković je potvrdio da neće učestvovati na Mastersu u Parizu, turniru koji je osvajao sedam puta u karijeri. Na društvenim mrežama se izvinio navijačima… »
Đoković potvrdio tužne vesti

Đoković potvrdio tužne vesti

B92 pre 4 sati
Novak Đoković se oglasio i potvrdio da će propustiti Masters u Parizu. Đoković je time potvrdio prethodne informacije da će propustiti poslednji Masters sezone, koji je osvajao sedam puta u karijeri, poslednji put prošle godine. "Nažalost, neću… »
Đoković: Neću igrati na u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Đoković: Neću igrati na u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Sportski žurnal pre 3 sata
Srpski teniser još uvek nije saopštio da li će nastupiti na Završnom turniru u Torinu, za koji se još uvek zvanično nije kvalifikovao, trenutno se nalazi na šestom mestu u trci za najboljih osam. Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je… »
Đoković: Neću igrati na Mastersu u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Đoković: Neću igrati na Mastersu u Parizu, nadam se da ću se vratiti sledeće godine

Euronews pre 3 sata
Najbolji srpski teniser Novak Đoković saopštio je večeras da neće nastupiti na predstojećem Mastersu u Parizu. "Nažalost, neću igrati Masters u Parizu ove godine. Izvinjavam se svima koji su se nadali da će me gledati tamo. Želim svim igračima… »
"Žao mi je svih koji su se nadali..." Novak Đoković i objava koja je mnoge iznenadila

"Žao mi je svih koji su se nadali..." Novak Đoković i objava koja je mnoge iznenadila

Večernje novosti pre 4 sati
Novak Đoković se postarao da u sredu uveče bude glavna teniska "vest dana". FOTO: Tanjug/AP Naime, iako je branilac titule na ATP turniru iz serije 1000 u glavnom gradu Francuske, on se, prosto, "odrekao" tih hiljadu bodova: Objavio je da neće… »
Novak Đoković se zvanično povukao: "Izvinite svi koji ste mi se nadali"

Novak Đoković se zvanično povukao: "Izvinite svi koji ste mi se nadali"

Mondo pre 4 sati
Novak Đoković definitivno neće igrati u Parizu! Novak Đoković se zvanično povukao iz Pariza, Mastersa na kojem je od ponedeljka trebalo da brani titulu. "Nažalost, neću igrati na Mastersu u Parizu ove godine. Izvinite svi koji ste se nadali da… »

Vesti dana »