Povezane vesti
Jerinić (ZLF): MUP ignoriše Radnu grupu za unapređenje izbornog procesa
Beta 23.10.2024
Poslanica Zeleno - levog fronta (ZLF) Jelena Jerinić ocenila je danas da ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) ignoriše rad Radne grupe za unapređenje izbornog procesa time što im ne dostavlja informacije o biračkom spisku. Članovi te radne grupe juče… »
Jerinić: MUP ignoriše Radnu grupu za unapređenje izbornog procesa
Novi magazin 23.10.2024
Poslanica Zeleno - levog fronta Jelena Jerinić ocenila je danas da ministarstvo unutrašnjih poslova ignoriše rad Radne grupe za unapređenje izbornog procesa time što im ne dostavlja inforacije o biračkom spisku. Članovi te radne grupe juče su odlučili da… »
Jerinić: MUP ignoriše Radnu grupu za unapređenje izbornih procesa; sređivanje biračkog spiska prioritet (VIDEO)
Insajder 23.10.2024
„Za zeleno-levi front birački spisak je apsolutni prioritet i mi smo i na jučerašnjem sastanku Radne grupe za unapređenje izbornih uslova rekli da nećemo diskutovati ni o jednom drugom pitanju koje se tiče izbornih uslova dok se ne reši birački spisak“… »
Vesti dana »
Snažan zemljotres pogodio Japan: Povređeno 13 osoba, izdato upozorenje na cunami, struja nestala u 2.700 domova
Euronews pre 40 minutajoš 30 povezanih
Šta ako se zatvore NIS-ove pumpe širom Srbije – vlada traži hitno rešenje
RTS pre 2 satajoš 47 povezanih
Ovih devetoro studenata je na udaru vlasti zbog Vidovdanskog protesta: Terete ih za pripremanje dela protiv ustavnog uređenja
Glas Zaječara pre 8 satijoš 29 povezanih





