Povezane vesti

Zgodna manekenka optužila Trampa za pipkanje: Skandal u poslednjim nedeljama kampanje! "Stavio je ruke preko mojih grudi, na…

Zgodna manekenka optužila Trampa za pipkanje: Skandal u poslednjim nedeljama kampanje! "Stavio je ruke preko mojih grudi, na…

Kurir pre 1 sat
Manekenka Stejsi Vilijams kaže da ju je bivši predsednik dodirivao na neželjen seksualni način 1993. godine, nakon što ih je Džefri Epštajn upoznao. Bivša manekenka koja kaže da je upoznala Donalda Trampa preko pokojnog seksualnog zlostavljača… »
Bivša manekenka: Tramp me seksualno zlostavljao u "uvrnutoj igri" sa Epštajnom

Bivša manekenka: Tramp me seksualno zlostavljao u "uvrnutoj igri" sa Epštajnom

RTV pre 3 sata
LONDON/VAŠINGTON - Bivša manekenka Stejsi Vilijams optužila je republikanskog kandidata na predstojećim predsedničkim izborima i bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa da ju je 1993. godine seksualno zlostavljao. Vilijams je navela da ju je… »
Stejsi Vilijams: Tramp me seksualno zlostavljao, uvrnuta igra sa Epstinom

Stejsi Vilijams: Tramp me seksualno zlostavljao, uvrnuta igra sa Epstinom

Politika pre 2 sata
Stejsi Vilijams, koja je 1990-ih radila kao profesionalni model, rekla je da je tadašnjeg republikanskog milijardera Donalda Trampa upoznala 1992. godine na božićnoj zabavi. Bivša manekenka Stejsi Vilijams optužila je republikanskog kandidata na… »
"Dirao me je, osećala sam se odvratno": Teške optužbe na Trampov račun pred izbore, bivša manekenka tvrdi: "On me je…

"Dirao me je, osećala sam se odvratno": Teške optužbe na Trampov račun pred izbore, bivša manekenka tvrdi: "On me je…

Blic pre 3 sata
Bivši američki predsednik Donald Tramp optužen je za seksualno zlostavljanje manekenke koju je upoznao preko Džefrija Epstajna tokom 1990-ih, otkrio je list Gardijan. Prema navodima dnevnika, ovaj navodni napad dogodio se u "Trump Toweru" u Njujorku… »
Bivša manekenka optužila Trumpa za seksualno zlostavljanje

Bivša manekenka optužila Trumpa za seksualno zlostavljanje

SEEbiz pre 4 sati
NEW YORK - Bivši američki predsjednik Donald Trump optužen je za seksualno zlostavljanje manekenke koju je upoznao preko Jeffreya Epsteina tijekom 1990-ih, otkrio je list Guardian. Prema navodima dnevnika, ovaj se navodni napad dogodio u Trump Toweru u… »
Teške optužbe protiv Donalda Trampa: Bivša manekenka tvrdi da ju je napastvovao, upoznala ga preko Epstajna

Teške optužbe protiv Donalda Trampa: Bivša manekenka tvrdi da ju je napastvovao, upoznala ga preko Epstajna

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Bivši američki predsednik Donald Tramp suočava se sa ozbiljnim optužbama za seksualno zlostavljanje manekenke koju je navodno upoznao preko Džefrija Epstajna. Prema pisanju uglednog lista Guardian, sve se dogodilo tokom devedesetih, u… »

Vesti dana »