Povezane vesti

"U velikom bolu..." Potresne reči ćerke Dragoslava Lazića i Snežane Savić nakon smrti oca

"U velikom bolu..." Potresne reči ćerke Dragoslava Lazića i Snežane Savić nakon smrti oca

Kurir pre 3 sata
Glumica Anita Lazić, ćerka Dragoslava Lazića, koji je sinoć preminuo u 87. godini, oglasila se na Fejsbuku povodom tužnog događaja. "Dragi prijatelji, u velikom bolu, obaveštavamo vas da nas je sinoć, posle duge i teške bolesti napustio naš… »
Potresna objava ćerke dragoslava Lazića: Anita slomljena od bola: "Zauvek ćeš nam nedostajati"

Potresna objava ćerke dragoslava Lazića: Anita slomljena od bola: "Zauvek ćeš nam nedostajati"

Blic pre 4 sati
Reditelj i scenarista Dragoslav Lazić umro je u 87. godini u Beogradu, a sada se na Instagramu oglasila njegova ćerka Anita Lazić. Naime, Anita je objavila njegovu fotografiju uz koju je napisala: - Dragi prijatelji, u velikom bolu, obaveštavamo vas… »
"Sve dublje sam padala u očaj" Ovako je 32 godine mlađa supruga Dragoslava Lazića govorila o njihovoj borbi: "Pitala sam se…

"Sve dublje sam padala u očaj" Ovako je 32 godine mlađa supruga Dragoslava Lazića govorila o njihovoj borbi: "Pitala sam se…

Kurir pre 4 sati
Scenarista i reditelj Dragoslav Lazić umro je u 87. godini. Iza sebe je ostavio na desetine filmskih ostvarenja, a iz braka sa glumicom Snežanom Savić ima ćerku Anitu. Nakon razvoda se oženio 32 godine mlađom glumicom Draganom Turkalj, sa kojom je… »

Vesti dana »