Povezane vesti

Georgiev se rečima prepunim ljubavi oprostio od majke, koja je nekada ovako govorila o snajki

Georgiev se rečima prepunim ljubavi oprostio od majke, koja je nekada ovako govorila o snajki

Svet & Skandal pre 3 sata
Majka Vlade Georgieva preminula, pevač neutešan Pevač Vlado Georgiev danas se na društvenoj merži “X” oprostio od svoje majke koja je sinoć preminula. Majka Vlade Georgieva bila je pevačeva najveća podrška, ali, kako je sam priznao i najveći… »
Vladi Georgievu preminula majka: Pevač se potresnim rečima oprostio - Zbogom, dušo moja (FOTO)

Vladi Georgievu preminula majka: Pevač se potresnim rečima oprostio - Zbogom, dušo moja (FOTO)

Svet plus pre 5 sati
Vlada Georgiev, poznati pevač i muzičar, prošle nedelje doživeo je jedan od najtežih trenutaka u svom životu. Njegova majka preminula je, a Vlado se emotivnim rečima oprostio od nje putem društvenih mreža. U dirljivoj objavi, napisao je: "Sinoć… »
Preminula majka Vlada Georgieva: Pevač slomljen od bola, obratio joj se potresnim rečima

Preminula majka Vlada Georgieva: Pevač slomljen od bola, obratio joj se potresnim rečima

Mondo pre 6 sati
Vlado se oglasio na društvenim mrežama i potvrdio tužne vesti. Popularni pevač Vlado Georgiev oglasio se na društvenoj mreži X otkrivši da mu je preminula majka. On se od nje oprostio emovinim rečima, ne skrivajući koliko mu je njen odlazak… »
Umrla majka Vlada Georgieva: Pevač slomljen od bola: "Otišla je moja snaga, moja podrška, moja jedina majka Borka"

Umrla majka Vlada Georgieva: Pevač slomljen od bola: "Otišla je moja snaga, moja podrška, moja jedina majka Borka"

Blic pre 6 sati
Majka pevača Vlada Georgieva je preminula, a pevač je tužnu vest saopštio na mrežama. Naime, Vlado e sna društvenoj mreži "X" oprostio od majke Borke emotivnim rečima. - Sinoć je otišla moja majka i moja snaga, moja nerazmaženost, moja kritika… »
Preminula majka Vlada Georgieva: Dirljivom porukom se oprostio od nje

Preminula majka Vlada Georgieva: Dirljivom porukom se oprostio od nje

B92 pre 6 sati
Pevač Vlado Georgiev tužnom i emotivnom objavom oprostio se od svoje majke koja je preminula. Georgiev je saopštio da mu je preminula majka putem mreže X i podelio dirljive reči. "Sinoć je otišla moja majka i moja snaga, moja nerazmaženost, moja… »
Umrla majka vlada georgieva: Pevač se oglasio i objavio tužne reči - "Otišla je moja snaga, zbogom moja Boki..."

Umrla majka vlada georgieva: Pevač se oglasio i objavio tužne reči - "Otišla je moja snaga, zbogom moja Boki..."

Kurir pre 6 sati
Vlado Georgiev oglasio se na društvenim mrežama i objavio da mu je preminula majka. Pevač se javno oprostio od najbitnije žene u svom životu potresnim rečima. - Sinoć je otišla moja majka i moja snaga, moja nerazmaženost, moja kritika i moj… »
Umrla majka Vlada Georgieva! Oglasio se pevač: "Moja jedina, zbogom majko moja snago"

Umrla majka Vlada Georgieva! Oglasio se pevač: "Moja jedina, zbogom majko moja snago"

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Pevač Vlado Georgiev oglasio se tužnom objavom i saopštio da mu je preminula majka. Naime, on je tužnu vest podelio na platformi "X", gde se oprostio od nje nikad emotivniji. - Sinoć je otišla moja majka i moja snaga, moja… »

Vesti dana »