Povezane vesti

Srbija uplašila Baraka Obamu, Jokić je „zver“ (video)

Srbija uplašila Baraka Obamu, Jokić je „zver“ (video)

Politika pre 1 sat
Barak Obama, bivši predsednik Amerike, hvalio je Nikolu Jokića, zvanično najboljeg košarkaša na planeti. Bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država Barak Obama izjavio je da se uplašio Srbije na Igrama u Parizu, kada su Orlovi vodili tokom… »
Obamu uplašila Srbija: Jedino Embid može s Jokićem

Obamu uplašila Srbija: Jedino Embid može s Jokićem

Sportski žurnal pre 42 minuta
Nekadašnji prvi čovek SAD u dva mandata pohvalno pričao o srpskom superasu. Bivši predsednik Amerike i osvedočeni zaljubljenik u košarku Barak Obama gostujući u autorskoj emisiji Tajrisa Halibartona, između ostalog, osvrnuo se i na stresan… »
Obama ovako o Srbiji nikada nije pričao: "Unervozio sam se zbog Srba, Jokić je zver" VIDEO

Obama ovako o Srbiji nikada nije pričao: "Unervozio sam se zbog Srba, Jokić je zver" VIDEO

B92 pre 2 sata
Bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država Barak Obama, poznat kao veliki ljubitelj košarke, osvrnuo se na polufinalni duel između Srbije i Amerike na Olimpijskim igrama u Parizu. U razgovoru sa Tajrisom Halibartonom, Obama je govorio o napetom… »
"Nikola Jokić je zver!" Barak Obama otkrio da su ga Srbi uplašili

"Nikola Jokić je zver!" Barak Obama otkrio da su ga Srbi uplašili

Večernje novosti pre 2 sata
Bivši predsednik Sjedinjenih Država Barak Obama priznao je da je veoma napet pratio spektakularnu utakmicu Srbija - Amerika u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu. Foto Pixabay free images Obama, za kojeg je odavno poznato da je ozbiljan ljubitelj… »
Barak Obama o Nikoli Jokiću: On je zver, mogli smo da izgubimo od Srbije (VIDEO)

Barak Obama o Nikoli Jokiću: On je zver, mogli smo da izgubimo od Srbije (VIDEO)

Danas pre 3 sata
Nekadašnji predsednik Sjedinjenih Američkih Država Baraka Obama je bio gost zvezde Indijane Pejsersa Tajrisa Halibartona u popularnom košarkaškom podkastu. Obama je poznat kao veliki ljubitelj igre pod obručima,a tokom razgovora se osvrnuo i na… »
Barak Obama: Jokić je zver, bio sam u stresu zbog Srbije!

Barak Obama: Jokić je zver, bio sam u stresu zbog Srbije!

Sport klub pre 4 sati
Barak Obama, nekadašnji predsednik Sjedinjenih Američkih Država, poznat je kao veliki ljubitelj košarke. U razgovoru sa Tajrisom Halibartonom, govorio je o duelu između Srbije i Amerike u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu, u kojem su Amerikanci… »
Barak Obama hvalio Nikolu Jokića i prisetio se meča Srbije i Amerika na OI

Barak Obama hvalio Nikolu Jokića i prisetio se meča Srbije i Amerika na OI

Euronews pre 13 sati
Jedan od voljenijih američkih predsednika u skorijoj istoriji gostovao je u podkastu Džej Džeja Redika, koji od "krunisanja" novog trenera Lejkersa kao pomoćnik vodi Tajris Haliburton. Obama je odgovorio na mnogobrojna pitanja, a nama… »

Vesti dana »