Povezane vesti

"Kada sam video taj prizor, samo sam kleknuo": Saitu iz Novog Pazara uginulo više od 50 ovaca zbog ujeda pasa lutalica

"Kada sam video taj prizor, samo sam kleknuo": Saitu iz Novog Pazara uginulo više od 50 ovaca zbog ujeda pasa lutalica

Euronews pre 4 sati
U okolini Novog Pazara meštani muku muče sa psima lutalicama. Na imanju porodice Škrijelj u selu Prćenova od napada pasa lutalica stradale su 52 ovce, dok je 17 povređeno. Sve je delovalo potpuno normalno dok stočara Saita Škrijelja iz Novog Pazara… »
"Bio sam potpuno nemoćan, samo sam seo na afalt": Sait opisao ubistveni napad pasa na ovce u Novom Pazaru

"Bio sam potpuno nemoćan, samo sam seo na afalt": Sait opisao ubistveni napad pasa na ovce u Novom Pazaru

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. U selu Prčenova kod Novog Pazara dogodila se nezapamćena nesreća kada je čopor pasa lutalica napao imanje porodice Škrijelj, usmrtivši čak 49 ovaca, dok je 17 životinja povrijeđeno. Napad se dogodio u ranim jutarnjim satima, kada… »
Pokolj kod novog pazara: Krvoločni psi zaklali 49 ovaca, meštani u strahu: "Ovo je nezapamćeno u našem kraju, napadaju i…

Pokolj kod novog pazara: Krvoločni psi zaklali 49 ovaca, meštani u strahu: "Ovo je nezapamćeno u našem kraju, napadaju i…

Blic pre 24 sata
Nezapamćeni krvločini pir dogodio se u novopazarskom selu Prčenova kada je čopor pasa lutalica upao na imanje porodice Škrijelj i zaklao čak 49 ovaca. - Sve se dogodilo u ranim jutarnjim satima, začuo se glasan lavež pasa, a kada je domaćin Sait… »

Vesti dana »