Povezane vesti
Srem: Zbog alkohola, kanabisa, kokaina i nasilničke vožnje 7 vozača isključeno iz saobraćaja
RTV 24.10.2024
SREMSKA MITROVICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici otkrili su i isključili iz saobraćaja sedam vozača koji su učinili saobraćajne prekršaje. Patrola u Pećincima zaustavila je dvojicu vozača koji su učinili prekršaj… »
Drogirani vozač (21) zadrzan u Bačkoj Topoli, oduzet mu "bmv" Vozio bez vozačke, višestruko osuđivan zbog prekršaja!
Kurir 24.10.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici isključili su iz saobraćaja dvadesetjednogodišnjeg vozača, zbog učinjenih težih saobraćajnih prekršaja. Prilikom kontrole saobraćaja u Bačkoj Topoli, policija ga je zatekla da upravlja vozilom marke… »
Vesti dana »

Filozofski fakultet u Novom Sadu: Studenti tvrde da su izbačeni – dekan kaže da je sve mirno
Vreme pre 15 minutajoš 26 povezanih

Zgrabio Novaka i pribio ga uz ormar - hteo da ga ubije od batina! Nije mogao da ga smisli, tvrdio da je teški folirant, a sada... "To ne možeš da lažiraš!
Kurir pre 51 minutajoš 38 povezanih

Bajatović: Sankcije NIS-u biće ponovo odložene, zalihe goriva u Srbiji do osam meseci
Novi magazin pre 35 minutajoš 16 povezanih