Povezane vesti

Nova direktorka Baleta SNP-a Aja Jung: Ja se politikom nikad nisam bavila

Nova direktorka Baleta SNP-a Aja Jung: Ja se politikom nikad nisam bavila

Radio 021 pre 3 sata
Novoizabrana direktorka Baleta Srpskog narodnog pozorišta Aja Jung ocenila je da joj ne smeta što njeno imenovanje povezuju sa Srpskom napredom strankom i dodala da se "politikom nikada nije bavila". Poverenje Srpskoj naprednoj stranci Aja Jung dala je… »
Aja Jung o optužbama da je funkciju u SNP dobila zbog SNS: Ja se politikom nikad nisam bavila

Aja Jung o optužbama da je funkciju u SNP dobila zbog SNS: Ja se politikom nikad nisam bavila

N1 Info pre 4 sati
Novoizabrana direktorka Baleta Srpskog narodnog pozorista u Novom Sadu Aja Jung ocenila je da joj ne smeta što njeno imenovanje povezuju sa Srpskom napredom strankom i dodala da se "politikom nikada nije bavila". Da će glumac, scenarista i muzičar… »
Aja Jung o optužbama da je funkciju u SNP dobila zbog SNS: Ja se politikom nikad nisam bavila

Aja Jung o optužbama da je funkciju u SNP dobila zbog SNS: Ja se politikom nikad nisam bavila

Novi magazin pre 4 sati
Novoizabrana direktorka Baleta Srpskog narodnog pozorista u Novom Sadu Aja Jung ocenila je da joj ne smeta što njeno imenovanje povezuju sa Srpskom napredom strankom i dodala da se "politikom nikada nije bavila". Da će glumac, scenarista i muzičar… »

Vesti dana »