Povezane vesti

"Ja sam najsrećnija osoba na svetu": Ceca se emotivnim rečima obratila bugarskoj publici u prepunoj Areni

"Ja sam najsrećnija osoba na svetu": Ceca se emotivnim rečima obratila bugarskoj publici u prepunoj Areni

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Ceca Ražnatović večeras nastupa pred prepunom Arenom u Bugarskoj. Balkanska diva nastup u Sofiji je započela pesmom "Maskarada", da bi zatim obratila publici emotivnim rečima: - Dobro veče moji Bugari. Dobro veče Sofija. Hvala vam… »
"Osećam vašu ljubav, nadam se i vi moju": Ceca na ivici suza zbog gesta publike, diva oduševljena poklonom

"Osećam vašu ljubav, nadam se i vi moju": Ceca na ivici suza zbog gesta publike, diva oduševljena poklonom

Telegraf pre 5 sati
Ceca Ražnatović nastupa večeras, 24. oktobra pred prepunom Arenom u Sofiji. Njen nastup je bacio bugare u delirijum, a u nekom trentuku do nje je došla i bugarska zastava na kojoj piše "Ceca Bugarska te voli". Kada je diva videla šta je dobila kao… »
Ceca ima posebnog fana koji ne propušta nijedan njen koncert u Bugarskoj: Večeras spremio prelepo iznenađenje

Ceca ima posebnog fana koji ne propušta nijedan njen koncert u Bugarskoj: Večeras spremio prelepo iznenađenje

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Ceca Ražnatović je prava zvezda u Bugarskoj i ima mnogo fanova. Ovog puta je tu jedan poseban fan koji nije propustio nijedan njen koncert koji je održava u Bugarskoj, pa tako ni ovaj u Armec areni u Sofiji. On je večeras obukao majicu… »

Vesti dana »