Povezane vesti

Mateo: "Ne znam kako će pobeda nad Zvezdom uticati na nas"

Mateo: "Ne znam kako će pobeda nad Zvezdom uticati na nas"

Sportske.net pre 3 sata
Trener Real Madrida Ćus Mateo istakao je da nije siguran kako će se pobeda nad Crvenom zvezdom odraziti na njegov tim u nastavku sezone. "Ne znam kako će uticati na nas. Imamo samopozdanja, mogli smo pobediti i neke utakmice ranije. Ako se sećate… »
B92.sport skener: Bilo, ne ponovilo se

B92.sport skener: Bilo, ne ponovilo se

B92 pre 3 sata
Utakmica protiv Real Madrida je pokazala kako Crvena zvezda ne bi trebalo da izgleda u Evroligi. Uprkos tome što tim crveno-belih nije bio kompletan, ostatak tima nije ništa pokazao. Košarkaši Reala su nadigrali Zvezdu sa 96:72 na domaćem terenu, u… »
"Važno je da budemo spremni za takmičenje". Mateo zadovoljan posle ubedljive pobede nad Zvezdom

"Važno je da budemo spremni za takmičenje". Mateo zadovoljan posle ubedljive pobede nad Zvezdom

Večernje novosti pre 3 sata
Trener Real Madrida Ćus Mateo govorio je na konferenciji za medije posle meča sa Crvenom zvezdom. Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS Njegov tim je slavio ubedljivo na svom terenu (95:72), u meču petog kola Evrolige. Ova pobeda bi mogla da da krila Realu i na… »
Sferopulos: Trebalo je da budemo agresivniji i pametniji

Sferopulos: Trebalo je da budemo agresivniji i pametniji

Sport klub pre 4 sati
Crvena zvezda pretrpela je ubedljiv poraz u Madridu od Reala, u utakmici u kojoj nijednog trenutka nije delovala kao konkurentan tim, čega je i trener Janis Sferopulos svestan. Grčki trener ističe da njegov tim nije bio na nivou pređašnjih igara kako… »
Janis Sferopulos: Nismo odigrali kako smo hteli

Janis Sferopulos: Nismo odigrali kako smo hteli

Danas pre 12 sati
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da njegova ekipa nije odigrala večerašnju utakmicu Evrolige protiv Real Madrida, koju je izgubila 72:95, kako je htela i da moraju ubuduće da igraju dosta agresivnije i pametnije. – Mislim… »

Vesti dana »