Povezane vesti

"Zabrinut sam, nema vesti": Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa dečkom otela bebu iz bolnice u Francuskoj

"Zabrinut sam, nema vesti": Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa dečkom otela bebu iz bolnice u Francuskoj

Mondo pre 3 sata
Oglasio se brat žene iz Srbije koja je sa partnerom otela bebu iz bolnice u Francuskoj. Nakon što se majka Kristine N. iz Srbije, koja je sa partnerom Kevinom otela bebu iz bolnice u Francuskoj, obratila preko medija ćerki, sada se oglasio i njen brat… »
Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je u Francuskoj otela bebu! "Zabrinut sam, nije mi jasno..." Nastavljena potera, sve…

Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je u Francuskoj otela bebu! "Zabrinut sam, nije mi jasno..." Nastavljena potera, sve…

Kurir pre 3 sata
Nakon što se majka Kristine N. iz Srbije, koja je sa partnerom Kevinom otela bebu iz bolnice u Francuskoj, obratila preko medija ćerkisada se oglasio i njen brat. - Zabrinut sam za svog nećaka i takođe sam zabrinut za svoju sestru jer nemamo vesti -… »
"Zabrinut sam za bebu i sestru": Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa partnerom otela prevremeno rođenu bebu u…

"Zabrinut sam za bebu i sestru": Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa partnerom otela prevremeno rođenu bebu u…

Blic pre 3 sata
Nakon što se majka Kristine N. iz Srbije, koja je sa partnerom Kevinom otela bebu iz bolnice u Francuskoj, obratila preko medija ćerki, sada se oglasio i njen brat. - Zabrinut sam za svog nećaka i takođe sam zabrinut za svoju sestru, jer nemamo vesti… »
Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa partnerom otela bebu u Parizu: "Zabrinut sam, nije nam jasno..."

Oglasio se brat Kristine iz Srbije koja je sa partnerom otela bebu u Parizu: "Zabrinut sam, nije nam jasno..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Nakon što se majka Kristine N. iz Srbije, koja je sa partnerom Kevinom otela bebu iz bolnice u Francuskoj, obratila se preko medija ćerki sada se oglasio i njen brat. "Zabrinut sam za svog nećaka i takođe sam zabrinuo za svoju sestru… »

Vesti dana »