Povezane vesti

"Od sada si moj anđeo čuvar" Ovo je jedina fotografija Georgieva sa majkom za javnost

"Od sada si moj anđeo čuvar" Ovo je jedina fotografija Georgieva sa majkom za javnost

Kurir pre 2 sata
Pevač Vlado Georgiev juče, 24. oktobra, podelio je tužnu vest da mu je preminula majka Borka, od koje se sada oprostio posebnom fotografijom. On je, naime, na društvenoj mreži "X", objavio njihovu jedinu zajedničku fotografiju za jedan časopis… »
"Od sada si moj anđeo čuvar": Vlado Georgiev slomljen od bola i tuge: Objavio sliku sa majkom i oprostio se od nje

"Od sada si moj anđeo čuvar": Vlado Georgiev slomljen od bola i tuge: Objavio sliku sa majkom i oprostio se od nje

Blic pre 5 sati
Majka pevača Vlada Georgieva je preminula, a pevač je tužnu vest tokom jučerašnjeg dana saopštio na mrežama. Naime, Vlado se na društvenoj mreži "X" oprostio od majke Borke emotivnim rečima, a sada je objavio njihovu zajedničku fotografiju koja… »
Ovo je jedina fotografija Georgieva sa majkom za javnost: "Od sada si moj anđeo čuvar, zbogom majkice..."

Ovo je jedina fotografija Georgieva sa majkom za javnost: "Od sada si moj anđeo čuvar, zbogom majkice..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Pevač Vlado Georgiev juče, 24. oktobra, podelio je tužnu vest da mu je preminula majka Borka, od koje se sada oprostio posebnom fotografijom. On je, naime, na društvenoj mreži "X", objavio njihovu jedinu zajedničku fotografiju za… »

Vesti dana »