Povezane vesti
O doniranju organa: Pacijenti u međuzoni "tihog sukoba" SPC i Ministarstva zdravlja
Radio 021 25.10.2024
Srpska pravoslavna crkva saglasna je sa transplatacijom organa ukoliko je donator dobrovoljno zaveštao svoje organe i ukoliko je donatorova porodica posmrtno dala saglasnost. Ovo je SPC poručila u u saopštenju navodeći da su stav doneli pre 20 godina… »
"Tihi" sukob ministra Lončara i SPC: Prebacivanje odgovornosti ili pasivna uloga crkve u temi od životnog značaja
Euronews 25.10.2024
Srpska pravoslavna crkva saglasna je sa transplatacijom organa ukoliko je donator dobrovoljno zaveštao svoje organe i ukoliko je donatorova porodica posmrtno dala saglasnost, poručuju u saopštenju navodeći da su stav doneli pre 20 godina. Prethodno je… »
Vesti dana »
Niški metal bend „Lavina“ predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije
Medijska kutija pre 1 satjoš 24 povezane
Zejna se više neće takmičiti za Srbiju? Na nastup dala 10.000 € pa javno potkačila RTS, sumnja u broj glasova
Mondo pre 6 satijoš 24 povezane
Iran proglasio 40-dnevnu nacionalnu žalost zbog ubistva ajatolaha Hamneija
Politika pre 31 minutajoš 9 povezanih
Na današnji dan: Srbija zvanično postala kandidat za članstvo u EU, prvi vasionski brod na Veneri
Radio 021 pre 51 minutajoš 4 povezane
Do čak 20 stepeni danima, a onda debeli minus! Tačno od ovog dana u Srbiji poslednji trzaj zime, vraća nam obavezne zimske jakne
Blic pre 11 satijoš 6 povezanih


