Povezane vesti
Još šest dana za prijavljivanje na paušalno oporezivanje u narednoj godini
Kamatica 25.10.2024
Zahtev se podnosi u elektronskom obliku preko portala Poreske uprave ePorezi. „Preduzetnicima koji ispunjavaju uslove za paušalno oporezivanje, rešenje Poreske uprave o odobrenom paušalnom oporezivanju, koje će važiti od 01.01.2025. godine, biće… »
Još šest dana za prijavljivanje na paušalno oporezivanje u 2025
Forbes 25.10.2024
Poreska uprava podsetila je danas poreske obveznike poreza na prihode od samostalnih delatnosti, koji su u tekućoj godini porez plaćali na oporezivu dobit, da zahtev za paušalno oporezivanje za 2025.mogu podneti najkasnije do četvrtka, 31. oktobra… »
Poreska uprava podseća na rok za prijavu poreza za paušalce
Danas 25.10.2024
Poreski obveznici poreza na prihode od samostalnih delatnosti, koji su u tekućoj godini porez plaćali na oporezivu dobit, zahtev za paušalno oporezivanje za 2025. godinu mogu podneti najkasnije do četvrtka, 31. oktobra 2024. godine, obavestila je Poreska… »
Poreska uprava: Podnošenje zahteva za paušalno oporezivanje za 2025. godinu do četrvrtka
N1 Info 25.10.2024
Poreska uprava Srbije objavila je da poreski obveznici poreza na prihode od samostalnih delatnosti, koji su u tekućoj godini porez plaćali na oporezivu dobit, zahtev za paušalno oporezivanje za 2025. godinu mogu podneti najkasnije do četvrtka, 31… »
Vesti dana »
Izmenjene rute GSP-a zbog poledice: Čak trinaest linija saobraća alternativnim trasama
Mondo pre 6 minutajoš 11 povezanih
Frustrirajuć meč za Jovića i Hit, dabl-dabl Vučevića u pobedi
Sport klub pre 11 minutajoš 8 povezanih
"Udar sokola" u Siriji - Amerika izvela vazdušne napade na mete Islamske države
RTS pre 1 satjoš 6 povezanih
Opomena za Srbiju pred Evropsko prvenstvo: Poljaci nas pobedili kad je vreme isteklo
Mondo pre 36 minutajoš 6 povezanih





