Povezane vesti
Katarina Mirović dobila ulicu u Kragujevcu
Pressek 25.10.2024
Na predlog Saveta MZ Vašarište jedna ulica u Kragujevcu ubuduće će nositi ime Katarina Mirović, u čast prerano preminule novinarke. Ovu odluku usvojili su odbornici na jučarašnjoj sednici gradske skupštine. Reč je o ulici kod stadiona Čika Dača, koja… »
Ulica u Kragujevcu nazvana po preminuloj novinarki Katarini Mirović
Glas Šumadije 25.10.2024
Odlukom odbornika Skupštine grada, na današnjem zasedanju, ulica u naselju Vašarište u Kragujevcu poneće ime po Katarini Mirović, preminuloj novinarki Radio-televizije Kragujevac (RTK). Kako prenosi RTK, ulica se nalazi u Mesnoj zajednici Vašarište… »
Vesti dana »
Spektakl Srbija protiv Mađarske i najteži mogući zadatak za „delfine“ u finalu
Nova pre 16 minutajoš 65 povezanih
Obrušio se deo fasade gimnazije u Prokuplju renovirane pre pet godina: Izvođač je bila "Tončev gradnja"
Radio 021 pre 22 minutajoš 17 povezanih
Njujork okovan snegom, otvoreno deset "centara za zagrevanje" i 126 skloništa za građane
Insajder pre 31 minutajoš 37 povezanih
Advokatska komora Srbije o izjavi Vučića: Nedostojan i neprihvatljiv napad na advokaturu
Beta pre 1 satjoš 10 povezanih
Roditelji ubijenog mladića u Mineapolisu: Snimci sa terena osporili tvrdnje zvaničnika da je agent ICE-a pucao u samoodbrani
Insajder pre 1 satjoš 31 povezana


