Povezane vesti
Larkinu tronedeljna pauza, najmanje
Sportski žurnal 25.10.2024
Kapiten Efesa juče u Milanu povredio skočni zglob. Šejn Larkin pauziraće najmanje tri nedelje zbog povrede zgloba, saopštio je turski klub. Larkin se povredio u jučerašnjoj utakmici s Olimpijom, u Milanu (96:84). - Larkin je uganuo desni skočni zglob i… »
Larkin mora na pauzu, ali će se oporaviti za Zvezdu i Partizan
B92 25.10.2024
Košarkaš Anadolu Efesa Šejn Larkin povredio je desni članak. Klub iz Istanbula je saopštio da on zbog toga neće moći da igra u periodu od tri do četiri nedelje. Larkin se povredio na utakmici Evrolige protiv Olimpije iz Milana u četvrtak. Efes se u tom… »
Povreda Larkina nije laka, ali vraća se za Zvezdu i Partizan
Sport klub 25.10.2024
Šejn Larkin, najplaćeniji košarkaš Evrolige, doživeo je u četvrtak uveče naizgled veoma tešku povredu desnog skočnog zgloba tokom utakmice koju je njegov Anadolu Efes dobio protiv milanske Olimpije u “Mediolanum forumu” rezultatom 96:84. Larkin je posle… »
Vesti dana »
EUalajv: Hladan odgovor Evrope na Trampov poziv u Odbor za mir, velike sile uzdržane
Beta pre 3 minutajoš 42 povezane
Zašto Srbija uzima 5% NIS-a? Evo zašto će nam MOL prepustiti udeo u vlasništvu: "Blokiraćemo odluke sa kojima se ne slažemo"
Blic pre 4 satijoš 31 povezana
Svetski ekonomski forum u Davosu – Vučić: Svet ide u ludom smeru, moramo da sačuvamo mir
RTS pre 1 satjoš 18 povezanih
Devojčicu (12) udario automobil tokom velikog odmora: Nezgoda u Mirijevu
Mondo pre 2 satajoš 25 povezanih




