Povezane vesti

Miloševiđ zatečen odlukom o otkazu Ilievu

Miloševiđ zatečen odlukom o otkazu Ilievu

Politika pre 26 minuta
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, rekao je da je zatečen odlukom o otkazu sportskom direktoru kluba Ivici Ilievu. Iliev je pre svega 39 dana ponovo preuzeo funkciju sportskog direktora, ali su članovi nove uprave, pre svih Predrag Mijatović… »
Ljajić: Partizan, za sada, neće tražiti sportskog direktora

Ljajić: Partizan, za sada, neće tražiti sportskog direktora

Sport klub pre 27 minuta
Prvi čovek Partizana na pitanje o imenovanju novog sportskog direktora dao pomalo neočekivani odgovor. Partizan je dobio novu upravu na čelu sa Rasimom Ljajićem, u njegovom timu najbitnije uloge imaju Predrag Mijatović i Danko Lazović. Odlaskom… »
Ko posle Ilieva? Niko

Ko posle Ilieva? Niko

B92 pre 2 sata
Još jedan od poteza prinudne uprave Partizana je bio da se raziđu sa dosadašnjim sportskim direktorom crno-belih Ivicom Ilievim. Njemu je bilo predočeno da će doći do okončanja saradnje, što se na kraju i desilo, tako da je Partizan trenutno bez… »
Neviđeno interesovanje za utakmicu Partizan – Čukarički

Neviđeno interesovanje za utakmicu Partizan – Čukarički

Sport klub pre 2 sata
Partizan će posle više od godinu dana na stadionu u Humskoj igrati pred svojim najvatrenijim navijačima. Ulaznice su u prodaji, a interesovanje je neverovatno veliko. Crno-beli doživeli su potpuni zaokret. Stara uprava predvođena Milošem Vazurom i… »
Milošević: Fenomenalno je da imamo navijače na tribinama, Čukarički dobra ekipa

Milošević: Fenomenalno je da imamo navijače na tribinama, Čukarički dobra ekipa

Politika pre 3 sata
Trener Partizana Savo Milošević je pred meč protiv Čukaričkog rekao da su „brđani” dobra ekipa i dodao da je fenomenalno da se na tribine stadiona u Humskoj vraćaju navijači „crno-belih”. Partizan u subotu od 15.55 dočekuje Čukarički u… »
Savo Milošević o smeni Ilieva: Zatečen sam, moja sudbina će zavisiti od onoga što budemo uradili

Savo Milošević o smeni Ilieva: Zatečen sam, moja sudbina će zavisiti od onoga što budemo uradili

Danas pre 2 sata
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da rezultati u prethodnim utakmicama nisu bili loši, ali da ekipa još nije izašla iz krize igre, pošto i dalje ima padova koji je skupo koštaju i da je prethodnih dana rađeno na tome da se ti… »
Velika podrška za Partizan pred meč sa čukaričkim: Čuveni košarkaš obišao novu upravu! (foto)

Velika podrška za Partizan pred meč sa čukaričkim: Čuveni košarkaš obišao novu upravu! (foto)

Hot sport pre 3 sata
Veliki je Partizanovac nekadašnje krilo Klivlenda! Partizan u subotu protiv Čukaričkog na svom stadionu igra meč premijerno pred novom upravom, a posetio ih je i veliki Partizanovac i košarkaš Saša Pavlović. ⚫️⚪️ Kao podršku FK Partizan… »
Milošević o povratku Grobara, odlasku Ilieva, Čukaričkom… (video)

Milošević o povratku Grobara, odlasku Ilieva, Čukaričkom… (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
”Fenomenalno je da imamo navijače na tribinama, Čukarički dobra ekipa”. Trener Partizana Savo Milošević je pred meč protiv Čukaričkog rekao da su Brđani dobra ekipa i dodao da je fenomenalno da se na tribine stadiona u Humskoj vraćaju… »
Sjajan gest Marka Nikolića, zakupio ceo boks za meč sa Čukom!

Sjajan gest Marka Nikolića, zakupio ceo boks za meč sa Čukom!

Sportske.net pre 3 sata
Velika podrška Partizanu sa svih strana. Dolaskom Privremenog organa u klub, na čelu sa Rasimom Ljajićem, stigla je i podrška navijača koje ćemo videti u subotu protiv Čukaričkog ponovo u velikom broju. Jedan od velikih navijača Partizana i… »
Savo Milošević o otkazu Ilieva: „Bio sam zatečen…“

Savo Milošević o otkazu Ilieva: „Bio sam zatečen…“

Nova pre 3 sata
: Savo Milošević, trener Partizana, pričao je sa novinarima na konferenciji pred meč 13. kola Superlige Srbije sa Čukaričkim (subota, 15.55) o otkazu Ivice Ilieva, sada već bivšeg sportskog direktora Partizana. Posle samo jednog meseca od… »
Savo: "Potpuno drugačija situacija!"

Savo: "Potpuno drugačija situacija!"

Sportske.net pre 4 sati
Partizan dočekuje Čukarički sutra (subota) od 16.00, a trener ekipe Savo Milošević se prvo fokusirao na svog protivnika, a tek onda na sva dešavanja u klubu i oko njega. "Svi smo zdravi i to je za nas trenere najbitnije. Ekipa je dobro trenirala… »
Moj status je poznat, znam od čega zavisi: Savo Milošević jasan pred meč sa Čukaričkim! (video)

Moj status je poznat, znam od čega zavisi: Savo Milošević jasan pred meč sa Čukaričkim! (video)

Hot sport pre 4 sati
Počinje nova era! Partizan u subotu protiv Čukaričkog na svom stadionu igra meč premijerno pred novom upravom, a pred meč je govorio šef struke crno-belih, Savo Milošević. – Svi smo zdravi, to je za nas najbitnije. Ekipa je dobro trenirala… »
Milošević: "Zatečen sam otkazom za Ilieva"

Milošević: "Zatečen sam otkazom za Ilieva"

B92 pre 4 sati
Fudbaleri Partizana u subotu od 15:55 sati dočekaće ekipu Čukaričkog u derbiju Superlige, što je i prvi meč crno-belih pod novom upravom i posle dužeg vremena pred navijačima. Burno je bilo u danima pred utakmicu, navijači su dočekali odlazak… »
"Delovi nas skupo koštaju" Savo Milošević poručio ovo pred Čukarički

"Delovi nas skupo koštaju" Savo Milošević poručio ovo pred Čukarički

Večernje novosti pre 3 sata
Trener Partizana Savo Milošević je pred meč protiv Čukaričkog rekao da su "brđani" dobra ekipa i dodao da je fenomenalno da se na tribine stadiona u Humskoj vraćaju navijači "crno-belih". FOTO: Tanjug/AP Partizan u subotu od 15.55 dočekuje… »
Marko Nikolić pokazao koliko je veliki grobar! Gest bivšeg trenera Partizana mnoge će zadiviti!

Marko Nikolić pokazao koliko je veliki grobar! Gest bivšeg trenera Partizana mnoge će zadiviti!

Hot sport pre 5 sati
Veliko bravo za Marka! Partizan u subotu protiv Čukaričkog na svom stadionu igra meč premijerno pred novom upravom, a koliko je smena stare dobar potez, pokazao je Marko Nikolić. Naime, trener Lokomotive iz Moskve je iz ruske prestonice uradio veliki… »
Milošević: Zatečen sam otkazom Ilieva, nije ni Zvezdi lako

Milošević: Zatečen sam otkazom Ilieva, nije ni Zvezdi lako

Sport klub pre 4 sati
Mnogo je promena bilo u Partizanu u proteklih sedam dana, vreme je da crno-beli ponovo zaigraju na svom stadionu pred najvatrenijim navijačima. "Parni valjak" dočekaće ekipu Čukaričkog u subotu od 15:55. Trener crno-belih, Savo Milošević, osvrnuo… »

Vesti dana »