Povezane vesti

Milojević: Spartak je kompaktna ekipa koja može u svakom trenutku da napravi problem

Milojević: Spartak je kompaktna ekipa koja može u svakom trenutku da napravi problem

Politika pre 1 sat
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je Spartak kompaktna ekipa koja može u svakom trenutku da napravi problem i istakao da se suočava sa izuzetno teškom kadrovskom situacijom zbog velikog broja povreda. U okviru 13. kola… »
O povredi Olanjinke - Vladan: Najveći utisak utakmice mi je bio što ga nisam izveo ranije iz igre

O povredi Olanjinke - Vladan: Najveći utisak utakmice mi je bio što ga nisam izveo ranije iz igre

Sportski žurnal pre 1 sat
Želeo je da nastavi na poluvremenu posle gaženja iako je imao oteklinu na nozi. Taj otok je izvršio kompresiju na tetivu, koja je pukla. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević pričao je o povredama igrača i dužem izostanku Pitera Olanjinke. - Imamo… »
Vladan Milojević: Situacija je teška, imamo mnogo povreda

Vladan Milojević: Situacija je teška, imamo mnogo povreda

Danas pre 3 sata
Trener FK Crvena zvezda Vladan Milojević se u najavi utakmice sa Spartakom u Superligi osvrnuo još jednom na gostovanje Monaku u Ligi šampiona. Crveno-beli su u trećem kolu poraženi od predstavnika Francuske 5:1, a Milojević je izdvojio trenutak… »
"Crvena zvezda ne sme tako, mora namazanije": Milojević priznao da je pogrešio sa Olajinkom!

"Crvena zvezda ne sme tako, mora namazanije": Milojević priznao da je pogrešio sa Olajinkom!

Mondo pre 3 sata
Vladan Milojević je pred meč sa Spartakom odgovarao na pitanja medija. Posle gostovanja u Monaku i ubedljivog poraza fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se superligaškim obavezama. U subotu od 18 časova gostovaće Spartaku u Subotici. Pred tu utakmicu… »
Milojević: "Užasna povreda - imao je oteklinu, nisam ga izveo"

Milojević: "Užasna povreda - imao je oteklinu, nisam ga izveo"

B92 pre 3 sata
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je Spartak kompaktna ekipa koja može u svakom trenutku da napravi problem, pred meč protiv Subotičana. On je dodao da se njegov tim suočava sa izuzetno teškom kadrovskom situacijom zbog… »
Milojević: Imamo veliki broj povreda, ali osećamo energiju navijača

Milojević: Imamo veliki broj povreda, ali osećamo energiju navijača

Sportski žurnal pre 3 sata
Spartak igra vrlo kompaktno. Ne odustaju da igraju svih 90 minuta, uvek se bore. Dinamična su i kompaktna ekipa, koja može u svakom trenutku da napravi problem. U 13. kolu Super lige Crvena zvezda gostuje Spartaku na ”Gradskom stadionu” u Subotici… »
Milojević zabrinut: Teška je situacija pred Spartak - Zvezda

Milojević zabrinut: Teška je situacija pred Spartak - Zvezda

Večernje novosti pre 2 sata
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da je Spartak kompaktna ekipa koja može u svakom trenutku da napravi problem i istakao da se suočava sa izuzetno teškom kadrovskom situacijom zbog velikog broja povreda. FOTO: FK Crvena zvezda U… »
Milojević o debaklu protiv Monaka: "Znam da navijačima Zvezde nije lako i da očekuju više od nas"

Milojević o debaklu protiv Monaka: "Znam da navijačima Zvezde nije lako i da očekuju više od nas"

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević odgovarao je na pitanja novinara pred meč protiv Spartaka, gde crveno-beli gostuju u Subotici u subotu od 18 časova. Milojević je najpre analizirao težak poraz od Monaka od 5:1 u trećem kolu Lige… »
Vladan Milojević zabrinut: „Teška je situacija!“

Vladan Milojević zabrinut: „Teška je situacija!“

Hot sport pre 4 sati
U okviru 13. kola Superlige Srbije – Crvena zvezda će gostovati Spartaku na ”Gradskom stadionu” u Subotici. Šef stručnog štaba Crvene zvezde – Vladan Milojević je izneo očekivanja pred narednu utakmicu u domaćem prvenstvu, koja je na… »
Milojević: Znam da navijači očekuju više od nas

Milojević: Znam da navijači očekuju više od nas

Sport klub pre 4 sati
Posle debakla u Monte Karlu od Monaka (1:5), Crvena zvezda se vraća na domaću scenu i čeka je u subotu (18.00) duel sa Spartakom u Subotici. Osvrnuo se uoči duela sa „golubovima“ Milojević na utakmicu u Monte Karlu: „Drugi primljen gol, način… »

Vesti dana »