Povezane vesti

"Kad sretnem razrednog, on mi kaže - rekao sam ti da ćeš da uspeš!" Tijana Ajfon napravila haos na Sajmu knjiga, pa…

"Kad sretnem razrednog, on mi kaže - rekao sam ti da ćeš da uspeš!" Tijana Ajfon napravila haos na Sajmu knjiga, pa…

Kurir pre 2 sata
Starleta Tijana Ajfon prisustvala je ovogodišnjem Sajmu knjiga u Beogradu. Ona je ovom prilikom otkrila da iako nema puno vremena za knjige, voli da pročita neko lagano štivo. - Čitam knjige, ali isključivo ispovesti, ne volim drame i teške knjige… »
"Škola nije najbitnija": Tijana Ajfon šokirala - otkrila šta joj je poručio razredni starešina: "Nijednu lektiru nisam…

"Škola nije najbitnija": Tijana Ajfon šokirala - otkrila šta joj je poručio razredni starešina: "Nijednu lektiru nisam…

Blic pre 3 sata
Starleta Tijana Ajfon napravila je PRavi harakiri na ovogodišnjem Sajmu knjiga koji je odlučila da poseti. Veliki kolaps na ulazu u Halu 1 stvorila su posebno dece koja su želela da se slikaju s njom. Tijana je prođetala kroz sajam, a zatim… »
Razredni mi kaže "znao sam da ćeš uspeti": Tijana Ajfon na Sajmu knjiga, priznala da nije pročitala nijednu lektiru

Razredni mi kaže "znao sam da ćeš uspeti": Tijana Ajfon na Sajmu knjiga, priznala da nije pročitala nijednu lektiru

Mondo pre 4 sati
Starleta Tijana Ajfon na Sajmu njiga pričala o školskim danima. Starleta Tijana Ajfon prisustvala je ovogodišnjem Sajmu knjiga u Beogradu. Ona je ovom prilikom otkrila da iako nema puno vremena za knjige, voli da pročita neko lagano štivo. "Čitam… »

Vesti dana »