Povezane vesti

Kija o braku sa Slobom i vezama sa drugima: "Gore je kad vas prevari sa istim polom, ne pitajte me kako znam"

Kija o braku sa Slobom i vezama sa drugima: "Gore je kad vas prevari sa istim polom, ne pitajte me kako znam"

Mondo pre 1 sat
Nekadašnja rijaliti učesnica ne krije da je imala jako turbulentne odnose. Nekadašnja pobednica "Zadruge" i voditeljka Kija Kockar je nakon razvoda od pevača Slobe Radanovića povezivana sa više muškaraca, no o svojim odnosima do sada je mudro… »
"Gore je kad vas prevari sa istim polom, verujte mi..." Kija Kockar o šok detaljima iz braka sa Slobom: Preklinjala sam ga...

"Gore je kad vas prevari sa istim polom, verujte mi..." Kija Kockar o šok detaljima iz braka sa Slobom: Preklinjala sam ga...

Kurir pre 3 sata
Nekadašnja pobednica "Zadruge" i voditeljka Kija Kockar i pevač SlobaRadanović razveli su se pre šest godina, a o njihovom odnosu se često priča u javnosti. Kija je posle braka sa Slobom povezivana sa više muškaraca, dok je nedavno priznala da je… »
"Ne pitajte me kako to znam": Kija Kockar progovorila o varanju, a evo šta je morala da preklinje bivšeg muža Slobu…

"Ne pitajte me kako to znam": Kija Kockar progovorila o varanju, a evo šta je morala da preklinje bivšeg muža Slobu…

Blic pre 4 sati
Nekadašnja pobednica "Zadruge" i voditeljka Kija Kockar i pevač Sloba Radanović razveli su se pre šest godina, a o njihovom odnosu se često priča u javnosti. Kija je posle braka sa Slobom povezivana sa više muškaraca, dok je nedavno priznala da je… »

Vesti dana »