Povezane vesti

Dragan Stanković otkrio da li se svađa sa jovanom Jeremić: Biznismen na rođendanu devojke poručio: "Kad uradi nešto što…

Dragan Stanković otkrio da li se svađa sa jovanom Jeremić: Biznismen na rođendanu devojke poručio: "Kad uradi nešto što…

Blic pre 4 sati
Voditeljka "Pinka" Jovana Jeremić danas slavi svoj 34. rođendan, a ovim povodom organizovala je gala žurku u srpskoj prestonici. Na veselju je bio Jovanin partner Dragan Stanković, koji je došao sa sinovima, a bio je raspoložen za razgovor sa… »
Milica Zavetnica došla na rođendan Jovane Jeremić: Voditeljka napravila gala žurku, a posle ministarke su došli i ovi…

Milica Zavetnica došla na rođendan Jovane Jeremić: Voditeljka napravila gala žurku, a posle ministarke su došli i ovi…

Blic pre 5 sati
Poznata voditeljka Jovana Jeremić danas slavi svoj 34. rođendan, a ovim povodom organizovala je gala žurku u srpskoj prestonici. Na veselju je bio Jovanin partner Dragan Stanković, koji je došao sa sinovima, kao i voditeljkina ćerka Lea, koju je… »
"Ćerku ne vodim u Ameriku": Jovana Jeremić o maloj Lei, bivšem mužu i odlasku iz Srbije: "ne nabijajte mi osećaj krivice"…

"Ćerku ne vodim u Ameriku": Jovana Jeremić o maloj Lei, bivšem mužu i odlasku iz Srbije: "ne nabijajte mi osećaj krivice"…

Blic pre 7 sati
Voditeljka Jovana Jeremić danas slavi svoj 34. rođendan, a ovim povodom organizovala je gala žurku. - U pola šest u četvrtak imam let i idem za Ameriku. Biću u štabu Donalda Trampa. Sebi sam danas poželela samo jedno, da osvojim ceo svet. Sve sam… »

Vesti dana »