Povezane vesti

Pop pevačica Bijonse podržala Kamalu Haris za predsednicu SAD

Pop pevačica Bijonse podržala Kamalu Haris za predsednicu SAD

Novi magazin pre 1 sat
Popularna američka pevačica Bijonse podržala je noćas kandidaturu Kamale Haris za predsednicu SAD. "Nisam ovde kao slavna ličnost, nisam ovde kao političar. Ovde sam kao majka. Majka kojoj je stalo do sveta u kom žive moja i sva naša deca, sveta u… »
Bijonse na Kamalinom mitingu o abortusu: Ovde sam kao majka, na ivici smo

Bijonse na Kamalinom mitingu o abortusu: Ovde sam kao majka, na ivici smo

RTS pre 2 sata
Kandidatkinja demokrata za predsednika SAD Kamala Haris je miting u Hjustonu posvetila pitanju abortusa, koji je u Teksasu gotovo u potpunosti zabranjen. Skup je obeležio govor američke pevačice Bijonse u kom je predstojeće izbore opisala kao… »
Pop pevačica Bijonse podržala Kamalu Haris za predsednicu SAD

Pop pevačica Bijonse podržala Kamalu Haris za predsednicu SAD

Beta pre 2 sata
Popularna američka pevačica Bijonse podržala je noćas kandidaturu Kamale Haris za predsednicu SAD. "Nisam ovde kao slavna ličnost, nisam ovde kao političar. Ovde sam kao majka. Majka kojoj je stalo do sveta u kom žive moja i sva naša deca, sveta… »
Bijonse učestvovala na mitingu Kamale Haris za pravo na abortus u Hjustonu

Bijonse učestvovala na mitingu Kamale Haris za pravo na abortus u Hjustonu

Politika pre 2 sata
HJUSTON – Američka pevačica Bijonse učestvovala je na mitingu potpredsednice SAD i demokratske predsedničke kandidatkinje Kamale Haris u Hjustonu u Teksasu, u čijem je fokusu bilo pravo na abortus. „Nisam ovde kao slavna ličnost. Nisam ovde kao… »
Bijonse podržala Kamalu Haris! "Ovde nisam došla kao pevačica, kao političar, već kao majka"

Bijonse podržala Kamalu Haris! "Ovde nisam došla kao pevačica, kao političar, već kao majka"

Mondo pre 2 sata
Na predizbornom skupu demokratske kandidatkinje za prdsednicu, Kamale Haris, za govornicom se našla i holivudska zvezda Bijonse. Američa zvezda Bijonse pojavila se na bini kasno u petak na predizbornom skupu Kamale Haris u Hjustonu, ne da bi pevala… »
Beyonce podržala Kamalu Harris

Beyonce podržala Kamalu Harris

SEEbiz pre 3 sata
NEW YORK - Superzvijezda Beyonce se pojavila na pozornici predizbornog skupa Kamale Harris u Houstonu, ne kako bi pjevala, već da podrži demokratsku predsjedničku kandidatkinju u ključnom trenutku uoči izbora 5. studenog. Beyonce, koja je rođena u… »
(VIDEO) Još jedna zvezda podržala Kamalu Haris: Hoće li uspeti privući glasove mladih i Afroamerikanaca?

(VIDEO) Još jedna zvezda podržala Kamalu Haris: Hoće li uspeti privući glasove mladih i Afroamerikanaca?

Danas pre 3 sata
Kamala Haris je održala predizborni skup u Hjustonu a na pozornici se pojavila američka pevačica rođena u tom gradu kako bi joj dala podršku, piše CNN. „Nisam ovde kao zvezda. Nisam ovde kao političarka. Ovde sam kao majka. Vaša sloboda je vaše… »

Vesti dana »