Povezane vesti

Srce da ti pukne! Bivši rijaliti igrač se slomio od bola, Janjuš: Danas je deset meseci od mog najgoreg dana od kada sam se…

Srce da ti pukne! Bivši rijaliti igrač se slomio od bola, Janjuš: Danas je deset meseci od mog najgoreg dana od kada sam se…

Kurir pre 1 sat
Danas se navršava tačno deset meseci otkako je preminuo brat Marka Janjuševića Janjuša Mihailo. Emotivnu poruku dva meseca pre godišnjice podelio je na društvenim mrežama bivši učesnik rijalitija. - Lepi moj, danas je tačno deset meseci kako si… »
Kakav šok! Stanislav, Janjuš i Maja zajedno u provodu: Evo svih detalja intrigantnog susreta...

Kakav šok! Stanislav, Janjuš i Maja zajedno u provodu: Evo svih detalja intrigantnog susreta...

Kurir pre 11 sati
Sloba Radanović je zabavljao publiku u "Nacionalnoj klasi" i atmosfera je bila odlična, ali pažnju su privukla dva stola, jedan do drugog. Naime, za jedim stolom je bila Maja Marinković sa društvom koje se veselila, igrala i pevala, a za drugim… »
"Danas je najgori dan u mom životu": Osvanula tužna objava na Janjuševom profilu: "Večeras ću pevati i plakati"

"Danas je najgori dan u mom životu": Osvanula tužna objava na Janjuševom profilu: "Večeras ću pevati i plakati"

Blic pre 1 dan
Rijaliti zvezdu Marka Janjuševića Janjuša tokom učešća u "Eliti" zatekla je užasna vest, da je umro njegov mlađi brat. To se dogodilo pre tačno 10 meseci, a Janjuš je zbog tragedije morao da napusti rijaliti na neko vreme, kako bi ispratio brata… »

Vesti dana »