Povezane vesti

Goran Marković o vlasti, litijumu, Vučiću…

Goran Marković o vlasti, litijumu, Vučiću…

Danas pre 2 sata
Vlast smatra da su „nova vrednost“ i da ništa drugo ne sme da postoji, kaže za N1 pisac i reditelj Goran Marković. To se, kako dodaje, vidi u Beogradu koji je između dva svetska rata bio „magičan grad“, a sada je koncepcija da se ruši… »
Goran Marković: Vučić je ucenjen

Goran Marković: Vučić je ucenjen

Vreme pre 2 sata
Pisac i reditelj Goran Marković ocenjuje da aktuelna vlast sistematski briše prošlost Beograda, stvarajući grad bez identiteta. Vlast smatra da su „nova vrednost“ i da ništa drugo ne sme da postoji, izjavio je za N1 pisac i reditelj Goran… »
Goran Marković: Koncept vlasti je – „ukinimo prošlost i ono što je vredelo jer smo vrednost samo mi“

Goran Marković: Koncept vlasti je – „ukinimo prošlost i ono što je vredelo jer smo vrednost samo mi“

N1 Info pre 4 sati
Vlast smatra da su "nova vrednost" i da ništa drugo ne sme da postoji, kaže za N1 pisac i reditelj Goran Marković. To se, kako dodaje, vidi u Beogradu koji je između dva svetska rata bio "magičan grad", a sada je koncepcija da se ruši, prepravlja… »
Goran Marković: Koncept vlasti je – „ukinimo prošlost i ono što je vredelo jer smo vrednost samo mi“

Goran Marković: Koncept vlasti je – „ukinimo prošlost i ono što je vredelo jer smo vrednost samo mi“

Novi magazin pre 3 sata
Vlast smatra da su "nova vrednost" i da ništa drugo ne sme da postoji, kaže za N1 pisac i reditelj Goran Marković. To se, kako dodaje, vidi u Beogradu koji je između dva svetska rata bio "magičan grad", a sada je koncepcija da se ruši, prepravlja… »

Vesti dana »