Povezane vesti

Subotić: Kako da odem u policiju da prijavim da sam tučen, kad sam od nje i dobio batine?

Subotić: Kako da odem u policiju da prijavim da sam tučen, kad sam od nje i dobio batine?

N1 Info pre 58 minuta
Miloš Subotić reagovao na poziv da prijavi kosovske policajce koji su ga, kako tvrdi, noćas tukli u Policijskoj stanici Sever. On kaže da će prijaviti slučaj PIK-u i nastojati da istera pravdu do kraja, ali da je zabrinut za svoju bezbednost, kao i… »
Deo nevladinih organizacija prekinuo saradnju sa Euleksom

Deo nevladinih organizacija prekinuo saradnju sa Euleksom

Insajder pre 1 sat
Posle privođenja i prebijanja Miloša Subotića pravnika iz Kosovske Mitrovice, deo organizacija civilnog društva prekida saradnju sa Euleksom. Iako se na snimku koji je na društvene mreže postavila “Srpska demokratija” vide modrice koje Miloš… »
Subotić: Kako da odem u policiju da prijavim da sam tučen, kad sam od nje i dobio batine?

Subotić: Kako da odem u policiju da prijavim da sam tučen, kad sam od nje i dobio batine?

Novi magazin pre 2 sata
Miloš Subotić reagovao na poziv da prijavi kosovske policajce koji su ga, kako tvrdi, noćas tukli u Policijskoj stanici Sever. On kaže da će prijaviti slučaj PIK-u i nastojati da istera pravdu do kraja, ali da je zabrinut za svoju bezbednost, kao i… »
Incident u Severnoj Mitrovici: Srbin tvrdi da je pretučen posle privođenja, policija negira, usledile brojne reakcije

Incident u Severnoj Mitrovici: Srbin tvrdi da je pretučen posle privođenja, policija negira, usledile brojne reakcije

NIN pre 2 sata
Miloš Subotić priveden je protekle noći u Severnoj Mitrovici, a kako tvrdi, pretučen je u policijskoj stanici, što Kosovska policija negira, javio je KoSSev. Prema rečima Subotića, priveden je sat nakon ponoći nedaleko od glavnog mosta na Ibru… »
Pravnik iz Kosovske Mitrovice: Vezanog me tukli u stanici policije

Pravnik iz Kosovske Mitrovice: Vezanog me tukli u stanici policije

Vreme pre 4 sati
Miloš Subotić iz Kosovske Mitrovice tvrdi da je pretučen u policijskoj stanici nakon što je priveden zbog, kako navodi, pomeranja cerade na javnoj površini. Policija demantuje optužbe. Miloš Subotić iz Kosovske Mitrovice priveden je protekle noći… »
Srbin iz Kosovske Mitrovice tvrdi da je pretučen u stanici, policija negira

Srbin iz Kosovske Mitrovice tvrdi da je pretučen u stanici, policija negira

Radio 021 pre 4 sati
Miloš Subotić iz Kosovske Mitrovice priveden je protekle noći i, kako tvrdi, pretučen je u policijskoj stanici, što Kosovska policija negira. Prema rečima Subotića, priveden je sat nakon ponoći nedaleko od glavnog mosta na Ibru, nakon što je… »
Subotić tvrdi da je pretučen u stanici, kosovska policija negira

Subotić tvrdi da je pretučen u stanici, kosovska policija negira

Danas pre 5 sati
Mitrovičanin Miloš Subotić priveden je protekle noći u Severnoj Mitrovici, a kako tvrdi, pretučen je u policijskoj stanici, što Kosovska policija negira, javlja danas KoSSev. Prema rečima Subotića, priveden je sat nakon ponoći nedaleko od glavnog… »
Pravnik iz Kosovske Mitrovice tvrdi da ga je Kosovska policija privela i pretukla u policijskoj stanici

Pravnik iz Kosovske Mitrovice tvrdi da ga je Kosovska policija privela i pretukla u policijskoj stanici

Novi magazin pre 4 sati
Miloš Subotić iz Kosovske Mitrovice priveden je protekle noći u tom gradu i, kako tvrdi, pretučen u stanici policije. Policija to demantuje i poručuje da Subotić priloži fotografije na kojima su dokumentovane povrede. Subotić je priveden sat… »
Pravnik iz Kosovske Mitrovice tvrdi da ga je Kosovska policija privela i pretukla u policijskoj stanici

Pravnik iz Kosovske Mitrovice tvrdi da ga je Kosovska policija privela i pretukla u policijskoj stanici

N1 Info pre 6 sati
Miloš Subotić iz Kosovske Mitrovice priveden je protekle noći u tom gradu i, kako tvrdi, pretučen u stanici policije. Policija to demantuje i poručuje da Subotić priloži fotografije na kojima su dokumentovane povrede. Subotić je priveden sat… »

Vesti dana »