Povezane vesti

Nakon duška, on! Karleuša objavila fotku i pokazala ko je sad u njenom zagrljaju: "Moj anđeo"

Nakon duška, on! Karleuša objavila fotku i pokazala ko je sad u njenom zagrljaju: "Moj anđeo"

Kurir pre 1 sat
Svima je poznato da je Jelena Karleuša veliki borac za prava životinja, a sada je objavila emotivnu fotografiju sa udomljenim psom Alfom. Ona često u svojim storijima poziva na akciju kada su u pitanju životinje, a poznao je i da ne jede meso i ne… »
"Moj anđeo": Karleuša objavila fotku, pa pokazala ko je sad u njenom zagrljaju

"Moj anđeo": Karleuša objavila fotku, pa pokazala ko je sad u njenom zagrljaju

Mondo pre 3 sata
Nakon šuškanja da je ušla u vezu sa košarkašem, Karleuša iznenadila pratioce na društvenim mrežama. Nakon mnogobrojnih drama na ličnom planu, pevačka zvezda odlučila je da podeli privatne kadrove iz svog doma. Svima je poznato da je Jelena… »
"Moj anđeo": Karleuša objavila emotivnu fotku iz koje pršti ljubav, pao i poljubac, iza svega je tužna priča

"Moj anđeo": Karleuša objavila emotivnu fotku iz koje pršti ljubav, pao i poljubac, iza svega je tužna priča

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Svima je poznato da je Jelena Karleuša veliki borac za prava životinja, a sada je objavila emotivnu fotografiju sa udomljenim psom Alfom. Ona često u svojim storijima poziva na akciju kada su u pitanju životinje, a poznao je i da ne… »

Vesti dana »