Povezane vesti

"Miris kokica obožavam, vrati me u detinjstvo" Predsednik Vučić u pauzi sastanaka prošetao do Terazija: Kao u neka stara…

"Miris kokica obožavam, vrati me u detinjstvo" Predsednik Vučić u pauzi sastanaka prošetao do Terazija: Kao u neka stara…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije danas je, u pauzi između sastanaka u Predsedništvu, prošetao do Terazija i kupio kokice. - U pauzi između sastanaka u Predsedništvu, prošetao sam do Terazija i kupio kokice. Kao u neka stara vremena... Miris kokica obožavam, vrati… »
"Miris kokica obožavam, vrati me u detinjstvo": Vučić u šetnji gradom, ovako provodi vreme između sastanaka (foto)

"Miris kokica obožavam, vrati me u detinjstvo": Vučić u šetnji gradom, ovako provodi vreme između sastanaka (foto)

Blic pre 4 sati
Nekoliko sati pošto je ispratio Ursulu fon der Lajen koja je bila u poseti Beogradu, Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, prošetao je do Terazija po lepom danu, gde je uživao u kokicama. On je na svom Instagram nalogu objavio nekoliko fotografija. -… »
Koji miris Vučića vraća u detinjstvo?

Koji miris Vučića vraća u detinjstvo?

Danas pre 4 sati
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, danas je, u pauzi između sastanaka u Predsedništvu, prošetao do Terazija i kupio kokice. On je to objavio na svom Instagram profilu. “U pauzi između sastanaka u Predsedništvu, prošetao sam do Terazija i kupio… »
Vučić prošetao Beogradom i kupio kokice: "Kao u neka stara vremena..." FOTO

Vučić prošetao Beogradom i kupio kokice: "Kao u neka stara vremena..." FOTO

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlučio je da prošeta glavnim gradom Srbije u pauzi između važnih sastanaka. "U pauzi između sastanaka u Predsedništvu, prošetao sam do Terazija i kupio kokice. Kao u neka stara vremena... Miris kokica… »

Vesti dana »