Povezane vesti

Potresno obraćanje drugarice preminule Džejle: "Žao mi je što se nismo pomirile, rekla bih joj da ide kod drugog lekara"…

Potresno obraćanje drugarice preminule Džejle: "Žao mi je što se nismo pomirile, rekla bih joj da ide kod drugog lekara"…

Kurir pre 3 sata
U Sarajevu je organizovano okupljanje povodom prerane smrti Džejle Drapić (16), mlade devojke koja je izgubila život nakon komplikacija tokom lečenja zuba. Tom prilikom medijima se obratila i Suada Tafić, koja je sa Džejlom išla u školu. Ona je… »
Potresni prizori: Pušteni baloni u čast devojke koja je umrla posle posete zubaru, porodica i prijatelji neutešni (VIDEO)

Potresni prizori: Pušteni baloni u čast devojke koja je umrla posle posete zubaru, porodica i prijatelji neutešni (VIDEO)

Večernje novosti pre 4 sati
U SARAJEVU je organizovano okupljanje povodom prerane smrti Džejle Drapić, mlade devojke koja je izgubila život nakon komplikacija tokom lečenja zuba. Foto: Društvene mreže Tim povodom kod Sebilja na Baščaršiji okupio se veliki broj ljudi, dece… »
Potresna ispovest drugarice tragično preminule Džejle Drapić: "Nadam se da me čeka, da ćemo opet biti srećne"

Potresna ispovest drugarice tragično preminule Džejle Drapić: "Nadam se da me čeka, da ćemo opet biti srećne"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. U Sarajevu je organizovano okupljanje povodom prerane smrti Džejle Drapić, mlade devojke koja je izgubila život nakon komplikacija tokom lečenja zuba, a ovom prilikom medijima se obratila i Suada Tafić koja je sa Džejlom išla u… »
Pušteni baloni u čast Džejle Drapić, devojke koja je umrla posle posete zubaru: Drugarice plakale

Pušteni baloni u čast Džejle Drapić, devojke koja je umrla posle posete zubaru: Drugarice plakale

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. U Sarajevu je organizovano okupljanje povodom prerane smrti Džejle Drapić, mlade devojke koja je izgubila život nakon komplikacija tokom lečenja zuba. Tim povodom kod Sebilja na Baščaršiji okupio se veliki broj ljudi, dece, porodica… »

Vesti dana »