Povezane vesti

Autu od siline udara gotovo otpao točak, drugi završio u kanalu: Žestok sudar u Surčinu, stvaraju se velike gužve (foto)

Autu od siline udara gotovo otpao točak, drugi završio u kanalu: Žestok sudar u Surčinu, stvaraju se velike gužve (foto)

Kurir pre 2 sata
U Surčinu, na putu ka obilaznici, danas se dogodila saobraćajna nesreća. - Saobraćajna nezgoda u Surčinu ka obilaznici, stanje učesnika nije poznato. Saobraćaj se pušta naizmenično - piše Instagram stranica Moj Beograd. Kako se vidi na… »
Jeziv udes kod Bečeja! Sudarili se automobil i kamion, vozilo od siline udara neprepoznatljivo! Sve službe bezbednosti na…

Jeziv udes kod Bečeja! Sudarili se automobil i kamion, vozilo od siline udara neprepoznatljivo! Sve službe bezbednosti na…

Kurir pre 2 sata
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se danas u Bačkom Gradištu, na mostu na izlazu prema Bečeju. Kako se vidi na fotografiji koju je objavio Instagram nalog 192_rs vidi se potpuno smrskan autombil i oštećen prednji deo kamiona. Automobil je od… »
Jeziv sudar u Surčinu: Jedno vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik: Prizor je strašan (foto)

Jeziv sudar u Surčinu: Jedno vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik: Prizor je strašan (foto)

Blic pre 4 sati
Saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se danas u Surčinu ka obilaznici. Jedan od automobila završio je u jarku. Kako se može videti na fotografiji objavljenoj na Instagram stranici Moj_Beograd, prizor sa lica mesta je jeziv… »
Težak sudar u Surčinu: Vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik

Težak sudar u Surčinu: Vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik

Nova pre 3 sata
: Saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se danas u Surčinu ka obilaznici. Jedan od automobila završio je u jarku. Kako se može videti na fotografiji objavljenoj na Instagram stranici Moj_Beograd, prizor sa lica mesta je… »
Jeziv sudar u Surčinu: Jedno vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik: Prizor je strašan (foto)

Jeziv sudar u Surčinu: Jedno vozilo završilo u jarku, od siline udarca otpao i branik: Prizor je strašan (foto)

Blic pre 4 sati
Saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila dogodila se danas u Surčinu ka obilaznici. Jedan od automobila završio je u jarku. Kako se može videti na fotografiji objavljenoj na Instagram stranici Moj_Beograd, prizor sa lica mesta je jeziv… »

Vesti dana »