Povezane vesti

Užasan indcident na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila, vozaču kamiona kamen proleteo kroz…

Užasan indcident na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila, vozaču kamiona kamen proleteo kroz…

RINA pre 3 sata
Užasan indcident na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila, vozaču kamiona kamen proleteo kroz staklo i povredio rebro (FOTO) Čačak – Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan… »
Užas nas Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila

Užas nas Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila

Glas Zapadne Srbije pre 3 sata
"Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom nešto puklo po šoferci. Staklo se razbilo, kamen je uleteo u kabinu i udario me u rebro. Ne daj Bože da me je udario u glavu, ili da je staklo uletelo u oči. Vozio sam pripisanom… »
Užas na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila

Užas na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila

Glas Zapadne Srbije pre 3 sata
"Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom nešto puklo po šoferci. Staklo se razbilo, kamen je uleteo u kabinu i udario me u rebro. Ne daj Bože da me je udario u glavu, ili da je staklo uletelo u oči. Vozio sam pripisanom… »
Užas na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila; Povređen vozač FOTO

Užas na Ibarskoj magistrali: Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila; Povređen vozač FOTO

B92 pre 3 sata
Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan incident, kada su njegovo vozilo kamenovali za sada nepoznati počinioci. "Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom nešto puklo po… »

Vesti dana »