Povezane vesti

"Biće za kuću na Baliju"! Razbesneo Srbiju bojama na Avalskom tornju sad kaže: Prodaću sve, više me nećete videti

"Biće za kuću na Baliju"! Razbesneo Srbiju bojama na Avalskom tornju sad kaže: Prodaću sve, više me nećete videti

Mondo pre 2 sata
Adam Adaktar otkrio planove za budućnost. Samoprozvani "Bog obrva" Adam Adaktar, koji neretko svojim izjavama i videima na društvenim mrežama razbesni pratioce, gostovao je u jednoj emisiji u kojoj je otkrio da planira da se povuče iz javnosti… »
"Sve ću da prodam, više me niko nikada neće videti!" Adam Adaktar doneo šokantnu odluku: Samozvani kralj obrva rešio da…

"Sve ću da prodam, više me niko nikada neće videti!" Adam Adaktar doneo šokantnu odluku: Samozvani kralj obrva rešio da…

Kurir pre 4 sati
Samozvani kralj obrva Adam Adaktar kaže da se uskoro povlači iz javnosti. On je u jednoj emisiji objasnio kakve planove sada ima, te i zbog čega moral malo da uspori kada je pojavljivanje na malim ekranima u pitanju. - Ako uspem da se što pre… »
Adam Adaktar doneo veliku odluku: "Sve ću da prodam, niko me više neće videti"

Adam Adaktar doneo veliku odluku: "Sve ću da prodam, niko me više neće videti"

Blic pre 4 sati
Adam Adaktar, samoprozvani "Bog obrva", doneo je odluku da se povuče iz javnosti. Naime, Adam Adaktar koji svojim izjavama i potezima često šokira naciju, otkrio je da je doneo odluku da želi da se povuče iz javnosti. - Ako uspem da se što pre… »

Vesti dana »