Povezane vesti

Vozač kamiona kamenovan usred vožnje na Ibarskoj magistrali: Kamenje prošlo kroz staklo i povredilo ga (Foto)

Vozač kamiona kamenovan usred vožnje na Ibarskoj magistrali: Kamenje prošlo kroz staklo i povredilo ga (Foto)

Mondo pre 1 sat
Na Ibarskoj magistrali kod Čačka napadnut je vozač kamiona usred vožnje. Njegovo vozilo kamenovali su zasad nepoznati počinioci. Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan incident, kada su njegovo… »
Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila na Ibarskoj magistrali: Vozaču kamiona kamen proleteo kroz staklo i povredio rebro…

Nepoznati napadači kamenjem zasuli vozila na Ibarskoj magistrali: Vozaču kamiona kamen proleteo kroz staklo i povredio rebro…

Blic pre 4 sati
Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan incident, kada su njegovo vozilo kamenovali za sada nepoznati počinioci. - Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom nešto puklo po… »
Horor na Ibarskoj magistrali! Napadači kamenjem zasuli vozila, vozaču kamiona kamen proleteo kroz staklo i povredio rebro…

Horor na Ibarskoj magistrali! Napadači kamenjem zasuli vozila, vozaču kamiona kamen proleteo kroz staklo i povredio rebro…

Kurir pre 3 sata
Čačak – Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan incident, kada su njegovo vozilo kamenovali za sada nepoznati počinioci. - Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom nešto… »
Kamenovana vozila na Ibarskoj magistrali: Kamiondžiju pogodili u rebro, za dlaku izbegnuta tragedija

Kamenovana vozila na Ibarskoj magistrali: Kamiondžiju pogodili u rebro, za dlaku izbegnuta tragedija

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Na Ibarskoj magistrali u selu Prislonica kod Čačka vozač kamiona doživeo je stravičan incident, kada su njegovo vozilo kamenovali za sada nepoznati počinioci. - Kretao sam se deonicom Čačak – Gornji Milanovac kada je odjednom… »

Vesti dana »