Povezane vesti

Indi Aradinović iskreno: Zahvalna sam što sam ostala živa!

Indi Aradinović iskreno: Zahvalna sam što sam ostala živa!

Svet plus pre 4 sati
Pevačica Indira Aradinović Indi otvoreno je govorila o teškom iskustvu kroz koje je prošla nakon operacije želuca koja je mogla imati kobne posledice. Pored toga, osvrnula se i na saradnju sa muzičkim producentom Zoranom Marjanovićem, mužem… »
"Hvala Bogu što me je ostavio živu i zdravu": Indi progovorila o aferi sa mužem ubijene Jelene Marjanović

"Hvala Bogu što me je ostavio živu i zdravu": Indi progovorila o aferi sa mužem ubijene Jelene Marjanović

Mondo pre 7 sati
Pevačica Indi otkrila šta je radila sa Zoranom Marjanovićem. Pevačica Indi Aradinović, koja je izazvala veliku pažnju javnosti zbog navodne veze sa Zoranom Marjanovićem, progovorila je o saradnji i odnosu koji danas imaju. Indi je objavila pesmu… »
"Hvala Bogu što me je ostavio živu i zdravu": Indi o odnosu sa Zoranom Marjanovićem i teškim trenucima

"Hvala Bogu što me je ostavio živu i zdravu": Indi o odnosu sa Zoranom Marjanovićem i teškim trenucima

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Pevačica Indi Aradinović progovorila je o detaljima odnosa sa Zoranom Marjanovićem, suprugom ubijene pevačice Jelene Marjanović. On je inače, stvorio jedan od njenih najvećih hitova "Bato, bre", a on potpisuje i njenu novu pesmu… »

Vesti dana »