Povezane vesti

Žika Jakšić i Slavića Ćukteraš zajedno u emisiji: Bili u vezi dok je pevala u Grandu, sad prvi susret i odmah rasprava

Žika Jakšić i Slavića Ćukteraš zajedno u emisiji: Bili u vezi dok je pevala u Grandu, sad prvi susret i odmah rasprava

Mondo pre 2 sata
Slavica Ćukteraš bila gost u emisiji "Nikad nije kasno" Pevačica Slavica Ćukteraš bila je u emotivnoj vezi sa Žikom Jakšićem 2008. godine. Žika je u jednom intervjuu, govoreći o Slavici rekao: "Ona je mogla mnogo više da napravi u muzici. Nismo… »
Slavica Ćukteraš i Žika Jakšić se nakon pomirenja raspravljali javno: "Čekala sam uživo da te vidim!" Voditelj dobio…

Slavica Ćukteraš i Žika Jakšić se nakon pomirenja raspravljali javno: "Čekala sam uživo da te vidim!" Voditelj dobio…

Kurir pre 3 sata
Žika Jakšić i Slavica Ćukteraš nekada su bili u emotivnoj vezi, a skoro dvadeset godina od iste su se pomirili, te su sada imali prilike i da se susretnu pred kamerama. Naime, Slavica Ćukteraš se našla u žiriju emisije „Nikad nije kasno“, a… »
"Čekala sam uživo da te vidim": Slavica Ćukteraš i Žika Jakšić se raspravljali usred emisije: "Slavka moja"

"Čekala sam uživo da te vidim": Slavica Ćukteraš i Žika Jakšić se raspravljali usred emisije: "Slavka moja"

Blic pre 4 sati
Pevačica Slavica Ćukteraš je nekada bila u vezi sa Žikom Jakšićem, a sada se njihov susret desio pred kamerama. Naime, Slavica je bila deo žirija u takmičenju "Nikad nije kasno", a pred nastup jednog takmičara se zbunila, pa se direktno obratila… »

Vesti dana »