Povezane vesti

Poginule četiri osobe u padu helikoptera u Rusiji

Poginule četiri osobe u padu helikoptera u Rusiji

Politika pre 1 sat
MOSKVA – Četiri osobe poginule su u padu helikoptera Mi-2 koji je pokušao da sleti u ruskom regionu Kirov, saopštilo je danas rusko ministarstvo za vanredne situacije. Nesreća se dogodila kada je helikopter u pokušaju da sleti pao u šumu u blizini… »
Srušio se ruski helikopter, poginula tri medicinska radnika i pilot

Srušio se ruski helikopter, poginula tri medicinska radnika i pilot

N1 Info pre 1 sat
Helikopter "Mi-2 "srušio se u subotu u centralnom ruskom regionu Kirov, pri čemu su poginula sva četiri putnika, javili su zvaničnici za vanredne situacije. Helikopter, kojim je upravljao jedan pilot i koji je prevozio lekara i dva bolničara, srušio… »
Srušio se ruski helikopter, poginula tri medicinska radnika i pilot

Srušio se ruski helikopter, poginula tri medicinska radnika i pilot

Novi magazin pre 1 sat
Helikopter "Mi-2 "srušio se u subotu u centralnom ruskom regionu Kirov, pri čemu su poginula sva četiri putnika, javili su zvaničnici za vanredne situacije. Helikopter, kojim je upravljao jedan pilot i koji je prevozio lekara i dva bolničara, srušio… »
Tragedija: Pao helikopter u Rusiji, poginule četiri osobe

Tragedija: Pao helikopter u Rusiji, poginule četiri osobe

Kurir pre 2 sata
Četiri osobe poginule su u padu helikoptera Mi-2 koji je pokušao da sleti u ruskom regionu Kirov, saopštilo je danas rusko ministarstvo za vanredne situacije. Nesreća se dogodila kada je helikopter u pokušaju da sleti pao u šumu u blizini sela… »
Poginule 4 osobe u padu helikoptera! Drama u Rusiji, spasioci zatekli jeziv prizor u šumi (Video)

Poginule 4 osobe u padu helikoptera! Drama u Rusiji, spasioci zatekli jeziv prizor u šumi (Video)

Mondo pre 2 sata
U padu helikoptera u Rusiji poginule su četiri osobe. U okrugu Kirov u Rusiji danas je pao helikopter kada su stradale četiri osobe, prenosi " RIA Novosti". Kako je navelo rusko Ministarstvo za vanredne situacije, četiri osobe poginule su u padu… »
Srušio se helikopter: Svi su mrtvi FOTO/VIDEO

Srušio se helikopter: Svi su mrtvi FOTO/VIDEO

B92 pre 4 sati
Četiri osobe poginule su u padu helikoptera Mi-2 koji je pokušao da sleti u ruskom regionu Kirov, saopštilo je danas rusko ministarstvo za vanredne situacije. Nesreća se dogodila kada je helikopter u pokušaju da sleti pao u šumu u blizini sela… »
Pao helikopter u Rusji: Četiri osobe poginule u pokušaju sletanja

Pao helikopter u Rusji: Četiri osobe poginule u pokušaju sletanja

Euronews pre 3 sata
Četiri osobe poginule su u padu helikoptera Mi-2 koji je pokušao da sleti u ruskom regionu Kirov, saopštilo je danas rusko ministarstvo za vanredne situacije. Nesreća se dogodila kada je helikopter u pokušaju da sleti pao u šumu u blizini sela… »
Pao helikopter u Rusiji, poginule četiri osobe

Pao helikopter u Rusiji, poginule četiri osobe

Telegraf pre 3 sata
Poginule četiri osobe u padu helikoptera u Rusiji. Četiri osobe poginule su u padu helikoptera Mi-2 koji je pokušao da sleti u ruskom regionu Kirov, saopštilo je danas rusko ministarstvo za vanredne situacije. Nesreća se dogodila kada je helikopter u… »

Vesti dana »