Povezane vesti

Obradović: Drago mi je što su mladi igrači imali dosta minuta na terenu

Obradović: Drago mi je što su mladi igrači imali dosta minuta na terenu

Politika pre 1 dan
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je posle pobede nad Krkom (96:63) da mu je drago što su mladi igrači imali dosta minuta na terenu. "Mislim da smo igrali ozbiljno, čak i prvu četvrtinu koja se završila u egalu, tu je problem što… »
Obradoviću drago zbog mladih: Od njih sve zavisi, mnogo više nego od mene (video)

Obradoviću drago zbog mladih: Od njih sve zavisi, mnogo više nego od mene (video)

Sportski žurnal pre 1 dan
Partizan pobedio Krku 96:63. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je posle pobede nad Krkom (96:63) da mu je drago što su mladi igrači imali dosta minuta na terenu. - Mislim da smo igrali ozbiljno, čak i prvu četvrtinu koja se… »
Govorio i o njemu - Ovo je Obradovićev plan za Bošnjakovića!

Govorio i o njemu - Ovo je Obradovićev plan za Bošnjakovića!

Sportske.net pre 3 sata
Željko Obradović je bio zadovoljan posle utakmice protiv Krke. Partizan je slavio pobedu, šestu u isto toliko mečeva AdmiralBet ABA lige, bilo je očekivano lako, a šansu su dobili igrači koji nisu igrali mnogo u dosadašnjem delu sezone. "Mislim da… »
Željko Obradović posebno istakao domaće igrače nakon pobede nad krkom: „Maksimalna želja je postojala“ (video)

Željko Obradović posebno istakao domaće igrače nakon pobede nad krkom: „Maksimalna želja je postojala“ (video)

Hot sport pre 5 sati
„Mislim da smo igrali ozbiljno“ Košarkaši Partizana savladali su Krku iz Novog mesta 96:63 (18:16 23:12 29:20 26:15) u okviru šestog kola ABA lige. Na konferenciji za medije, trener Partizana, Željko Obradović, izneo je svoje viđenje utakmice… »
Obradović posebno pohvalio jednog igrača: "Od njih zavisi"

Obradović posebno pohvalio jednog igrača: "Od njih zavisi"

B92 pre 4 sati
Trener Partizana Željko Obradović izneo je utiske posle pobede nad Krkom u ABA ligi. Crno-beli su ubedljivo slavili sa 96:63 i tako ostali maksimalni, sa skorom 6-0. "Mislim da smo igrali ozbiljno, čak i prvu četvrtinu koja se završila u egalu… »
"To da bude pravilo za sve mlade u Partizanu!": Željko Obradović poslao važnu poruku crno-belima

"To da bude pravilo za sve mlade u Partizanu!": Željko Obradović poslao važnu poruku crno-belima

Mondo pre 4 sati
Željko Obradović je izneo utiske posle ubedljive pobede Partizana protiv Krke. Partizan je na domaćem terenu pobedio Krku 96: 63. Ovo je bila šesta uzastopna pobeda Parnog valjka u regionalnom takmičenju i jedini su tim bez poraza u ABA ligi. Posle… »
Željko Obradović na konferenciji nahvalio Mitra Bošnjakovića: "Izuzetno je hrabar igrač, ima ogromnu želju"

Željko Obradović na konferenciji nahvalio Mitra Bošnjakovića: "Izuzetno je hrabar igrač, ima ogromnu želju"

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana savladali su ubedljivo Krku iz Novog Mesta u utakmici 6. kola ABA lige i nastavili su sa besprekornim startom u regionalnom takmičenju - 96.63. Na samom startu konferencije za medije, Željko Obradović je izneo… »

Vesti dana »